• -30%

Grill gazowy Napoleon® ROGUE SE 425 PHANTOM OUTLET

6 999,00 zł
4 899,30 zł Zniżka 30%

(4 899,30 zł szt.)

Brutto


  • Gwarancja bezpiecznych zakupów. Gwarancja bezpiecznych zakupów.
  • Wysyłka w ciągu 24h.  (zależnie od sposobu dostawy) Wysyłka w ciągu 24h. (zależnie od sposobu dostawy)
  • Zwrot towaru do 14 dni. Zwrot towaru do 14 dni.

GRILL UŻYWANY W CELACH POKAZOWYCH - PO WIĘCEJ INFO ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Grill gazowy Napoleon® ROGUE 425 PHANTOM

5
4
3
2
1

Napoleon® ROGUE™ SE 425 PHANTOM z kuchenkąRuszt stalowy WAVE™

Jeśli kiedykolwiek mieliście przyjemność spróbować potraw przygotowanych na grillach firmy Napoleon, to z pewnością zauważyliście na nich charakterystyczne wzory.

Są one sprawką rusztów WAVE™ znajdujących się pod pokrywą grilli Napoleon w tym modelu ROGUE™ SE 425 PHANTOM - jednak wzory na potrawach to nie jedyna ich zaleta.

Dzięki swoim kształtom są one zdolne to idealnego przenoszenia temperatury prosto do znajdujących się na nich potraw.

Seria ROGUE™ SE posiada ruszty wykonane ze stali szlachetnej, która eliminuje konieczność każdorazowej konserwacji rusztów i zwiększa ich odporność na pęknięcia.Wytrzymały piekarnik z odlewu aluminium

Aby móc w pełni wykorzystać swoje możliwości grill Napoleon® ROGUE™ SE 425 PHANTOM został wyposażony w szczelny i gruby piekarnik z odlewu aluminium.

To między innymi dzięki niemu nie musimy martwić się o utrzymywanie wysokiej temperatury pod pokrywą, dodatkowo jest on bardzo wytrzymały na rdzę oraz uszkodzenia mechaniczne, czego dowodem może być 15-letnia gwarancja oferowana przez firmę Napoleon.

Modele z serii ROGUE™ SE posiadają dodatkowo wyższą pokrywę piekarnika, dzięki czemu grillowanie ogromnych kawałków mięsa nie będzie żadnym problemem.Palniki oraz system zapalania Jetfire™

Skoro mowa o temperaturze to nie można zapomnieć o elemencie, który ją generuje.

Są to oczywiście palniki, których nie może zabraknąć w żadnym grillu gazowym. Te w grillu ROGUE™ SE 425 PHANTOM wykonane są z grubej stali nierdzewnej pozwalającej palnikom na osiąganie wysokich temperatur bez ryzyka przepalenia.

Za ich uruchamianie odpowiada system Jetfire™, który umożliwia niemal natychmiastowe uruchamianie każdego palnika z osobna.

Zaraz nad palnikami znajdują się dwa poziomy szyn aromatyzujących, które ochraniają palniki przed tłuszczami skapującymi z potraw poprzez ich odparowanie z powrotem do potrawy.Kuchenka boczna SIZZLE-ZONE™

Zwykła kuchenka boczna to dla Was za mało? A może chcecie zwiększyć powierzchnię, na której ugrillujecie swoje ulubione potrawy? Żaden problem!

Firma Napoleon® ponownie wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i prezentuję kuchenkę boczną SIZZLE-ZONE™.

SIZZLE-ZONE™ to kuchenka boczna z palnikiem na podczerwień, który potrafi osiągnąć nawet 800°C przy palenisku.

Dzięki takiej mocy nie tylko błyskawicznie podgrzejecie swoje ulubione zupy, czy sosy, ale również przygotujecie pełnoprawne potrawy, które na bank zadziwią gości swoim smakiem oraz aromatem.

Za sprawą wbudowanego pojemnika na tłuszcz nie musicie martwić się o stan podłogi podczas grillowania bardzo tłustych potraw.Palnik rożna na podczerwień

Dzięki dedykowanemu palnikowi rożna przygotujecie nie tylko perfekcyjnego kurczaka, ale również wiele innych potraw takich jak pieczenie, kebaby czy szaszłyki.

A wszystko to praktycznie bez obsługowo - wystarczy nabić potrawę na rożen, a palnik wraz z silnikiem obrotowym zrobią za was resztę.

(Zestaw rożna nie jest częścią zestawu)Ogrom dodatkowych funkcji

Grill gazowy Napoleon® ROGUE™ SE 425 PHANTOM posiada również mnóstwo dodatkowych funkcji, które umilą codzienne korzystanie z urządzenia.

Jedną z nich jest wbudowany w pokrywę termometr Accu-Probe™ precyzyjne wskazujący temperaturę panującą aktualnie pod pokrywą.

Nie można również nie wspomnieć o składanych półkach bocznych z bocznymi haczykami na akcesoria, oraz specjalnemu wcięciu na butlę 11 kg.


Grille
RSE425RSIBPMK-1-P(O)
2021-11-26
Nowy produkt
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło