W dzisiejszym artykule chcemy podzielić się z Wami świetnym przepisem na fantastyczne, chrupiące i aromatyczne udka z kurczaka ! Dzięki niemu za każdym razem wyjdą idealne, przekonajcie się samo ;) Z wierzchu skórka jest złocista i chrupiąca, a mięso w środku delikatne i soczyste. Udka w punkt przechodzą aromatem i smakiem przypraw, warzyw oraz piwa pszenicznego.

Pokrowce Select™ oraz Premium od firmy Broil King®

Dodane przez
Grille firmy Broil King® to piękne urządzenia, a dzięki zastosowanym w nich materiałom są wręcz stworzone do grillowania w ciężkich warunkach. Podczas grillowania nie straszne im są ani śnieg ani deszcz, lecz zmienne warunki atmosferyczne mogą odcisnąć piętno na wyglądzie i działaniu nieosłoniętego grilla. Z tego właśnie powodu firma Broil King® posiada w swojej ofercie aż dwie serie szytych na miarę pokrowców, o których funkcjach dowiecie się wi
Zamieszczony w pokrywie termometr Accu-Temp™ bezbłędnie wskaże panującą pod pokrywą temperaturę, lecz co z temperaturą wewnętrzną mięsa? W tym przypadku zalecamy użycie specjalnych termometrów, o których działaniu dowiecie się z tego artykułu.
Witajcie! Po udanym sobotnim grillowaniu przedstawiamy krótki filmik instruktażowy pokazujący jak przyrządzić idealnego burgera Hereford prosto od firmy BeefShop! ;)

Woki Broil King - specyfikacja.

Dodane przez
Zaopatrz się w wok Broil King do grillowania i zwiększ możliwości swojego grilla gazowego.
Showing 1 to 5 of 41 (1 Pages)