Jak przygotować grilla na sezon 2020?

Dodane przez
Coraz większe temperatury na zewnątrz to znak rozpoczynającego się sezonu grillowego. Jest to idealny moment na sprawdzenie stanu technicznego swojego grilla i przygotowanie go do ponownego działania.

Nowości grillowe w sezonie 2020

Dodane przez
Ostatnio przedstawiliśmy wam nowe akcesoria, które zawitają do salonów w 2020 roku. Jednak to nie koniec nowości przygotowanych przez firmę Broil King. Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, na fanów grillowania czeka mnóstwo nowości, jeśli chodzi o grille właśnie. W tym artykule opiszemy nowego członka serii Baron™ oraz zupełnie nowy rodzaj grilli, jakimi są grille pelletowe z serii REGAL™ PELLET.

Nowe akcesoria Broil King w sezonie 2020

Dodane przez
Nowe akcesoria Broil King w sezonie 2020

Przygotuj się na zimę w Kanadyjskim stylu!

Dodane przez
Przygotuj się na zimę w Kanadyjskim stylu!

Grill gazowy czy węglowy? Który wybrać?

Dodane przez
Można chyba śmiało powiedzieć, że grillowanie w Polsce to już swego rodzaju tradycja, a z roku na rok staje się ono jeszcze popularniejsze. Prawie każda osoba mająca ogród posiada w nim własnego grilla, a to dlatego, że potrawy na nim przyrządzone mają unikalny smak i aromat, którego nie odtworzymy na zwykłej patelni. Ale czy aby na pewno grille węglowe są lepsze od tych gazowych? Już tłumaczymy.
Showing 1 to 5 of 28 (1 Pages)