Żebra wołowe to czasochłonna, lecz przepyszna potrawa. Przygotowanie ich za pomocą metody 3 – 2 – 1 wymaga równie wiele czasu co cierpliwości, ale efekt końcowy w pełni zrekompensuje włożony wysiłek. Podstawą jest również dobra jakość mięsa, a w przypadku produktów z Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Tomaszny nie trzeba się o nią martwić. W poniższym przepisie pokażemy Wam jak przygotować idealne żeberka wołowe, które były sezonowane przez 30 dni

Przepis na duszonki z grilla gazowego Broil King®

Dodane przez
Duszonki to potrawa bez której nie obejdzie się żadna biesiada! Swoim smakiem, aromatem i łatwością przygotowania podbiła serca wielu osób, w tym nasze. Sposobów na jej przygotowanie jest równie wiele co jej nazw, lecz najpopularniejszym jest przyrządzenie jej w żeliwnym kociołku prosto nad ogniskiem. A w naszym przypadku na grillu gazowym Broil King®.

Wielkie grillowanie razem z NaGrillu - Podsumowanie

Dodane przez
W sobotę 29 sierpnia wraz z firmą ZPM Tomaszny oraz Polskim Związkiem Grilla i BBQ grillowaliśmy dla Was na rynku Wodzisławia Śląskiego! Uczestnicy mieli okazję spróbować wyśmienitych wyrobów Pana Adama Tomasznego, oraz wziąć udział w wielu konkursach, a nawet spróbować swoich sił podczas mini-warsztatów grillowania! Wszystko oczywiście na sprawdzonych przez nas grillach firmy Broil King®. Poniżej mamy dla Was małe podsumowanie tego co wydarzył
Choć nie należy do popularnych potraw, jagnięcina z grilla jest czymś co odpowiednio przyrządzone smakuje wyśmienicie i pozwala w pełni oddać się przyjemności degustacji. Mięso ma wysoką zawartość białka, jest dobrym źródłem witamin z grupy B. Zawiera też dużo cynku i żelaza.
Prosty sposób na przygotowanie pysznych i bardzo aromatycznych owoców morza a dzięki wykorzystaniu żeliwnego woka przygotujemy wykwintne danie w zaledwie kilka minut. Żeliwo, z którego wykonany jest wok sprawi, iż potrawa nie przypali się oraz ograniczymy ilość tłuszczu co da nam pewność, że zjemy lekko i zdrowo.
Showing 1 to 5 of 54 (1 Pages)