• -700,00 zł
Grill gazowy Napoleon® ROGUE™ XT 425 z kuchenką IR

NIŻSZA CENA - Grill gazowy Napoleon® ROGUE™ XT 425 z kuchenką IR + mata NG + rękawica NG

5 699,00 zł
4 999,00 zł Zniżka 700,00 zł

(4 999,00 zł szt.)

Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 5 129,10 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Grill posiada kuchenkę boczną na podczerwień SIZZLE-ZONE™

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

 

Wysyłka w ciągu 24h. (zależnie od sposobu dostawy)

 

Zwrot towaru do 14 dni.

Napoleon® ROGUE™ XT 425 z kuchenkąRuszt żeliwny WAVE™

Jeśli kiedykolwiek mieliście przyjemność spróbować potraw przygotowanych na grillach firmy Napoleon, to z pewnością zauważyliście na nich charakterystyczne wzory.

Są one sprawką rusztów WAVE™ znajdujących się pod pokrywą grilli Napoleon w tym modelu ROGUE™ XT 425 - jednak wzory na potrawach to nie jedyna ich zaleta.

Dzięki swoim kształtom są one zdolne to idealnego przenoszenia temperatury prosto do znajdujących się na nich potraw.

Cienka warstwa spieku ceramicznego na ich powierzchni chroni je przed rdzą oraz sprawia, że potrawy grillowane na rusztach WAVE™ nie przywierają.Wytrzymały piekarnik z odlewu aluminium

Aby móc w pełni wykorzystać swoje możliwości grill Napoleon® ROGUE™ XT 425 został wyposażony w szczelny i gruby piekarnik z odlewu aluminium.

To między innymi dzięki niemu nie musimy martwić się o utrzymywanie wysokiej temperatury pod pokrywą, dodatkowo jest on bardzo wytrzymały na rdzę oraz uszkodzenia mechaniczne, czego dowodem może być 15-letnia gwarancja oferowana przez firmę Napoleon.Palniki oraz system zapalania Jetfire™

Skoro mowa o temperaturze to nie można zapomnieć o elemencie, który ją generuje.

Są to oczywiście palniki, których nie może zabraknąć w żadnym grillu gazowym. Te w grillu ROGUE™ XT 425 wykonane są z grubej stali nierdzewnej pozwalającej palnikom na osiąganie wysokich temperatur bez ryzyka przepalenia.

Za ich uruchamianie odpowiada system Jetfire™, który umożliwia niemal natychmiastowe uruchamianie każdego palnika z osobna.

Zaraz nad palnikami znajdują się dwa poziomy szyn aromatyzujących, które ochraniają palniki przed tłuszczami skapującymi z potraw poprzez ich odparowanie z powrotem do potrawy.Kuchenka boczna SIZZLE-ZONE™

Zwykła kuchenka boczna to dla Was za mało? A może chcecie zwiększyć powierzchnię, na której ugrillujecie swoje ulubione potrawy? Żaden problem!

Firma Napoleon® ponownie wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i prezentuję kuchenkę boczną SIZZLE-ZONE™.

SIZZLE-ZONE™ to kuchenka boczna z palnikiem na podczerwień, który potrafi osiągnąć nawet 800°C przy palenisku.

Dzięki takiej mocy nie tylko błyskawicznie podgrzejecie swoje ulubione zupy, czy sosy, ale również przygotujecie pełnoprawne potrawy, które na bank zadziwią gości swoim smakiem oraz aromatem.

Za sprawą wbudowanego pojemnika na tłuszcz nie musicie martwić się o stan podłogi podczas grillowania bardzo tłustych potraw.Ogrom dodatkowych funkcji

Grill gazowy Napoleon® ROGUE™ XT 425 posiada również mnóstwo dodatkowych funkcji, które umilą codzienne korzystanie z urządzenia.

Jedną z nich jest wbudowany w pokrywę termometr Accu-Probe™ precyzyjne wskazujący temperaturę panującą aktualnie pod pokrywą.

Nie można również nie wspomnieć o składanych półkach bocznych z bocznymi haczykami na akcesoria, oraz specjalnemu wcięciu na butlę 11 kg.

RXT425SIBPK-1-PL
2020-12-01

Opis

Wysokość
123 cm
Szerokość
130 cm
Głębokość
64 cm
Waga
64 kg
Rodzaj rusztu głównego
Ruszt żeliwny WAVE™
Rodzaj palników głównych
Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
Ilość/moc palników
3/14,25 kW
Nowy produkt
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło