Akcesoria

Akcesoria do grilla

Broil King znany jest na całym świecie z produkcji grilli o najwyższych standardach jakości oraz działania, aby jednak móc nadawać potrawom niepowtarzalny smak potrzebne są nie tylko wydajne urządzenia. Dodatkowy sprzęt, który wykorzystujemy podczas przygotowywania posiłków również odgrywa bardzo ważną rolę. Aby rozszerzyć doświadczenia związane z grillowaniem stworzyliśmy serię profesjonalnych narzędzi i akcesoriów. W ofercie nie zabrakło zarówno rozwiązań absolutnie niezbędnych, jak szczypce i łopatki, do tych śmiałych i zaawansowanych, mających usprawnić i uprzyjemnić grillowanie, jak choćby uchwytów na udka. Broil King dostarcza czegokolwiek potrzebuje fan gotowania na świeżym powietrzu.

Solidne i odporne na wysokie temperatury sztućce będą podczas grilla niezbędne. Dzięki łopatkom i szpatułkom łatwiej będzie przewrócić mięso na druga stronę, silikonowe pędzelki pozwolą w pełni nasączyć jedzenie sosami lub marynatą, a szczypcami łatwiej będzie zdjąć kolejne porcje z rusztu, nie ryzykując przy tym poparzeniem. W asortymencie znalazły się również naczynia – żeliwne brytfanny, garnki oraz patelnie pozwolą zatrzymać cały smak grillowanych potraw. Przydatne będą również termometry spożywcze – regularne sprawdzanie temperatury pozwoli upewnić się, że mięso nie będzie ani niedosmażone ani zbyt suche.

Przygotowywanie potraw na gorącym ruszcie to bliski kontakt z gorącymi powierzchniami, dlatego kucharz powinien pamiętać również o swoim bezpieczeństwie. Akcesoria takie jak estetyczne fartuchy oraz termiczne rękawice uchronią odzież przed plamami a skórę przed oparzeniami pryskającym tłuszczem.

Prezentowane w tej kategorii akcesoria do grilla pozwolą również zadbać o niepowtarzalny smak przyrządzanych na nim potraw. Pasjonatom sztuki kulinarnej oferujemy zarówno unikalne mieszanki przypraw dedykowane różnym rodzajom mięsa, jak i drewniane wiórki, które nadadzą daniom specyficznego aromatu. Akcesoria do grillowania to również produkty, które pozwalają utrzymać nasze urządzenia w idealnej czystości i dobrym stanie technicznym. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć specjalnych środków, które rozpuszczą zaschnięty tłuszcz i pozwolą usunąć z metalowych elementów przypalone resztki jedzenia. Posiadamy również specjalne szczotki, które okażą się niezastąpione w czasie usuwania uporczywych zabrudzeń. Kategorie akcesoriów do grilla uzupełniają pokrowce, dzięki którym urządzenie będzie odpowiednio zabezpieczone zarówno podczas niesprzyjającej pogody jak i po zakończeniu sezonu.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło