Seria ROGUE

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów do grillowania. Oferujemy między innymi szczypce, stojaki, łopatki oraz noże. Oprócz tego w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszy się seria grillów Rogue. Urządzenia odznaczają się wysoką funkcjonalnością, a także rozbudowanymi możliwościami obróbki potraw, co sprawia, że znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferta sklepu internetowego to między innymi grill gazowy Napoleon 425 z serii Rogue. Posiada on niezwykle wytrzymały piekarnik z odlewu aluminium, którego zadaniem jest utrzymanie wysokiej temperatury pod pokrywą podczas przyrządzania potraw. Model 425 został wyposażony w palniki wykonane z grubej stali nierdzewnej. Specjalnie opracowany system zapalania Jetfire umożliwia niemal natychmiastowe uruchomienie każdego palnika z osobna. Oprócz tego oferowane urządzenie posiada także szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają codzienne korzystanie z grilla. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wbudowany w pokrywę termometr precyzyjnie wskazujący temperaturę panując pod pokrywą. Oprócz tego ważnymi elementami są półki i haczyki powodujące, że wszelkie niezbędne akcesoria znajdują się zawsze w zasięgu ręki.

Zadbaj o jakość przyrządzanych potraw

Poza wersją podstawową istnieje możliwość zakupu grilla gazowego Napoleon 425 wraz z kuchenką boczną oraz rożnem. Bardzo mocno podnosi to możliwości przyrządzania różnego rodzaju potraw. Kuchenka to miejsce idealne do przygotowywania sosów czy też drobnych posiłków. Oprócz tego dzięki dedykowanemu palnikowi rożna istnieje możliwość przygotowania dań, takich jak pieczenie, kebaby czy też szaszłyki. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas urządzenia odznaczają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także prostotą obsługi.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło