Seria Crown™

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów do grillów. Propozycja sklepu internetowego to między innymi produkty serii CROWN. Odznaczają się one solidnością wykonania oraz rozbudowanymi funkcjami, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi grill gazowy Broil King Crown S340. Składa się z 3 palników o mocy 9,3 kW. Jest duży i posiada rozbudowane funkcje, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu. Grill jest umieszczony na specjalnych kółkach wyposażonych w hamulec, dzięki czemu jego przemieszczanie jest bardzo wygodne.

Oprócz tego nasza propozycja to także grill gazowy Broil King Crown 440. Posiada kuchenkę boczną, na której można przyrządzić drobne dania, a także składaną półkę służącą jako blat roboczy. Ponadto zapalarka elektryczna gwarantuje wygodną obsługę grilla, który może zostać rozpalony w zaledwie kilka sekund. Ten konkretny grill gazowy posiada 4 palniki tubowe, a także palnik główny o mocy 12,4 kW. Precyzyjny termometr umożliwia bieżące kontrolowanie temperatury rusztu. Ważną informacją jest fakt, że oferowany grill posiada specjalną szafkę do przechowywania butli z gazem.

Szeroka oferta firmy

Sporym zainteresowaniem klientów naszego sklepu internetowego cieszy się również płyta żeliwna. W znakomity sposób zwiększa ona możliwości każdego grilla. Produkt został zaprojektowany tak, aby można było przyrządzać potrawy na obu jego stronach. Płaska strona nadaje się do przyrządzania jajek, naleśników czy też kiełbasy, natomiast żebrowana do smażenia drobiu, ryb, mięsa i warzyw.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania produktów.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło