Warsztaty Kulinarne

NaGrillu Academy Silesia to pierwsza tego typu akademia grillowania w Polsce. 

Pomysł na założenie akademii zrodził się w momencie, gdy mnóstwo klientów zaczęło pytać nas o porady odnośnie całych procesów grillowania.

Stacjonarna akademia grillowania wydawała nam się w tamtym momencie idealnym rozwiązaniem, wyobraźcie sobie - dedykowane miejsce do poświęcania czasu osobom, które pragną poznać wszystkie sekrety sztuki grillowania oraz BBQ.

Ale dość już o historii! Zastanawiacie się pewnie czego będziecie mogli spodziewać się wewnątrz akademii, prawda? Już tłumaczymy.

Przede wszystkim wiedza

Tematem przewodnim naszej akademii jest oczywiście rozpowszechnianie wiedzy i edukacja w tematach związanych z grillowaniem i BBQ.

Zajęcia prowadzone będą głownie przez naszego grillmastera Andrzeja Gibasa oraz trenera kulinarnego Krystiana Cydejko, ale nie zabraknie na nich również gości, którzy z chęcią podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami.

Na naszych zajęciach będziecie mogli dowiedzieć się jak smaczniej i efektywniej przygotować wasze ulubione potrawy z grilla, a także poznacie parę sztuczek, które pomogą Wam w udoskonaleniu swojej techniki.

Jest na czym się uczyć

Grillowanie na dobrym sprzęcie to prawdziwa przyjemność, dlatego zadbaliśmy o to, aby dać Wam do dyspozycji najlepsze możliwe wyposażenie.

Bazą naszych stanowisk roboczych są grille marki Broil King®, czyli pewnie dobrze wam już znanego producenta grilli prosto z Kanady.

Grille zostały umieszczone w zabudowie przygotowanej przez firmę Marmur Dulemba, która już od 1991 roku specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym od projektu, aż po montaż.

Grille z serii Imperial™ to flagowe modele marki Broil King®, które posiadają najnowsze rozwiązania technologiczne tego Kanadyjskiego producenta, więc możecie być pewni, że dodatkowych funkcji Wam nie zabraknie.

Oprócz grilli znajdujących się wewnątrz akademii do dyspozycji będą również modele przeznaczone do użytku zewnętrznego jak na przykład grille pelletowe z serii REGAL™ PELLET, czy znany i lubiany model Baron™ 490.

W naszym inwentarzu nie znajdują się jedynie grille!

Instruktorzy jak i uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności władania japońskimi nożami od firmy Mcusta, a gdy przyjdzie pora na przygotowanie dań jednogarnkowych, to garnki i brytfanny od fińskiej firmy Opa & Muurikka zdadzą egzamin celująco.

Sponsorami naszej zastawy jest Porcelana Bogucice, która posiada ponad 80-cio letnie doświadczenie w produkcji porcelany.

O jakość mięsa również nie musicie się martwić - naszym dostawcą jest firma Tendermeat świetnie znana ze swojego sklepu z amerykańską wołowiną BBQ.pl.


NaGrillu Academy Silesia

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło