Seria Gem™

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju produktów i akcesoriów do grillów. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim produkty z serii GEM.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Propozycja sklepu internetowego to między innymi pokrowiec firmy Broil King. Jest on stworzony z trwałego, odpornego na wodę, śnieg, wiatr oraz słońce materiału PVC, który w znakomity sposób chroni grilla przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Specjalnie opracowany system hook-and-loop zapewnia lepsze zapięcie pokrowca, a poliestrowe rączki ułatwiają jego zakładanie oraz zdejmowanie. Produkt sprawdza się idealnie w czasie przechowywania grilla w pomieszczeniu gospodarczym w okresie jesienno-zimowym chroniąc go przed zabrudzeniem i zarysowaniem.

Oprócz tego oferujemy także płytę żeliwną. To jeden z najbardziej przydatnych dodatków zwiększających możliwości grilla. Akcesorium zostało opracowane w taki sposób, aby przyrządzanie potraw mogło się odbywać na obu jego stronach. Strona płaska jest przeznaczona do smażenia jajek, naleśników czy też kiełbasy, natomiast strona żebrowana może być używana do grillowania drobiu, ryb, mięsa oraz warzyw. Wszystko to powoduje, że każdy z użytkowników może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. W ramach oferty naszego sklepu internetowego dostarczamy również palnik wykonany ze stali nierdzewnej, który idealnie rozprowadza ciepło po całym grillu.

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się także grill gazowy marki Broil King. Może być użytkowany zarówno podczas małych, jak i bardzo dużych spotkań towarzyskich. Sporej wielkości ruszt umożliwia przyrządzenie wielu dań w tym samym momencie.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Akcesoria pochodzą od renomowanych wytwórców, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło