Gazowe Broil King

Grille Gazowe Broil King

Wszyscy miłośnicy gotowania na świeżym powietrzu znajdą wśród naszych propozycji idealna ofertę. Do ich dyspozycji oddajemy najlepsze grille gazowe, które, ze względu na solidność i wydajność, zyskały popularność na całym świecie.

Nowoczesne urządzenia marki Broil King cechuje innowacyjne podejście w każdym calu, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania, a także atrakcyjna cena. W ofercie naszego sklepu do wyboru mamy kilkanaście różnych serii, w których skład wchodzą modele grilli gazowych różniące się wielkością, budową oraz parametrami. Pozwala to na dobór najbardziej optymalnego rodzaju i dostosowanie go do własnych potrzeb. W każdym egzemplarzu wykorzystano innowacyjne rozwiązania, aby zagwarantować komfort podczas przygotowywania soczystych mięs, czy aromatycznych warzyw.
Przygotowanie idealnych wysmażonych steków będzie teraz o wiele łatwiejsze - grille gazowe marki Broil King zaopatrzone są w wielostopniowe zawory, znajdujące się pod pokrętłami, co pozwala na precyzyjną regulację temperatury.

Sprzęt głównej linii Broil King zaopatrzony został w palniki Dual-Tube™, będące autorskim pomysłem marki. Unikalna konstrukcja grilla gazowego pozwala na równomierne rozchodzenie się temperatury i szybsze nagrzewanie urządzenia, nawet przy niskiej temperaturze na zewnątrz. Ponadto w urządzeniach można znaleźć opatentowany system aromatyzerów Flav-R-Wave™, starannie skonstruowaną pokrywę, a także dwustronne ruszty stalowe lub żeliwne, które odpowiadają za gromadzenie wytapiającego się z mięsa tłuszczu oraz tworzenie na nim charakterystycznego wzoru. W budowie uwzględniono także podstawki i zawieszki, a nawet miejsce na przechowywanie niezbędnych akcesoriów, co zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłków i gwarantuje, że cały potrzebny osprzęt zawsze będzie pod ręką.

Pieczenie potraw na grillu gazowym nie tylko pozwala na wydobycie z potraw ich pełnego, naturalnego smaku, ale jest również zdrowe i ekologiczne. Do jedzenia nie przedostają się żadne szkodliwe substancje, nie ma też dymu, popiołu ani charakterystycznych dla węgla zabrudzeń. Gaz jest wydajny i ekonomiczny. Możliwość regulacji temperatury to opcja, którą z pewnością docenią miłośnicy bardziej wyszukanych dań z rusztu. To całkowicie nowe spojrzenie na jakość potraw przyrządzanych na wolnym powietrzu!

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło