Grille Gazowe Broil King

Wszyscy miłośnicy gotowania na świeżym powietrzu znajdą wśród naszych propozycji idealna ofertę. Do ich dyspozycji oddajemy najlepsze grille gazowe, które, ze względu na solidność i wydajność, zyskały popularność na całym świecie.

Nowoczesne urządzenia marki Broil King cechuje innowacyjne podejście w każdym calu, wygoda...

Wszyscy miłośnicy gotowania na świeżym powietrzu znajdą wśród naszych propozycji idealna ofertę. Do ich dyspozycji oddajemy najlepsze grille gazowe, które, ze względu na solidność i wydajność, zyskały popularność na całym świecie.

Nowoczesne urządzenia marki Broil King cechuje innowacyjne podejście w każdym calu, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania, a także atrakcyjna cena. W ofercie naszego sklepu do wyboru mamy kilkanaście różnych serii, w których skład wchodzą modele grilli gazowych różniące się wielkością, budową oraz parametrami. Pozwala to na dobór najbardziej optymalnego rodzaju i dostosowanie go do własnych potrzeb. W każdym egzemplarzu wykorzystano innowacyjne rozwiązania, aby zagwarantować komfort podczas przygotowywania soczystych mięs, czy aromatycznych warzyw.
Przygotowanie idealnych wysmażonych steków będzie teraz o wiele łatwiejsze - grille gazowe marki Broil King zaopatrzone są w wielostopniowe zawory, znajdujące się pod pokrętłami, co pozwala na precyzyjną regulację temperatury.

Sprzęt głównej linii Broil King zaopatrzony został w palniki Dual-Tube™, będące autorskim pomysłem marki. Unikalna konstrukcja grilla gazowego pozwala na równomierne rozchodzenie się temperatury i szybsze nagrzewanie urządzenia, nawet przy niskiej temperaturze na zewnątrz. Ponadto w urządzeniach można znaleźć opatentowany system aromatyzerów Flav-R-Wave™, starannie skonstruowaną pokrywę, a także dwustronne ruszty stalowe lub żeliwne, które odpowiadają za gromadzenie wytapiającego się z mięsa tłuszczu oraz tworzenie na nim charakterystycznego wzoru. W budowie uwzględniono także podstawki i zawieszki, a nawet miejsce na przechowywanie niezbędnych akcesoriów, co zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłków i gwarantuje, że cały potrzebny osprzęt zawsze będzie pod ręką.

Pieczenie potraw na grillu gazowym nie tylko pozwala na wydobycie z potraw ich pełnego, naturalnego smaku, ale jest również zdrowe i ekologiczne. Do jedzenia nie przedostają się żadne szkodliwe substancje, nie ma też dymu, popiołu ani charakterystycznych dla węgla zabrudzeń. Gaz jest wydajny i ekonomiczny. Możliwość regulacji temperatury to opcja, którą z pewnością docenią miłośnicy bardziej wyszukanych dań z rusztu. To całkowicie nowe spojrzenie na jakość potraw przyrządzanych na wolnym powietrzu!

Rozwiń
Gazowe Broil King Jest 87 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów