Seria Fiesta™

Baw się dobrze!

Wyobraź sobie, że planujesz urządzić na swoim tarasie, działce lub w małym ogrodzie niezapomnianą imprezę dla przyjaciół i znajomych. Czego potrzebujesz? Niewielkiego sprzętu z wszystkimi funkcjami oraz pozytywnego nastawienia. Co do tego pierwszego – spójrz na grille z serii Fiesta.

Prawdziwa uczta parametrów

Jedyną taką fiestę na świeżym powietrzu zagwarantują Ci następujące grille: po prostu Fiesta, Fiesta wyposażona w kuchenkę boczną albo Fiesta w nieco większym rozmiarze (Duża). Małe jest wielkie,a raczej ma imponujące parametry:

  • Emaliowane ruszty ze stali szlachetnej, które sprawią, że Twoje pyszności będą nie tylko wyśmienicie smakować, ale także wyglądać dzięki charakterystycznym wzorom.
  • Aluminiowy piekarnik z uchwytem pokrywy odpornym na wysoką temperaturę – chroni Ciebie i Twoje potrawy.
  • Zawory Accu-FlowTM zadbają o to, by temperatura była stale regulowana, a Twoje potrawy – ciepłe tak, że są gotowe do jedzenia.
  • Zapalarka Sure-LiteTM zadba o Twoje nerwy i oszczędzi czas, bowiem uruchamia urządzenie już w mgnieniu oka.

Huczne korzyści

Grille z serii Fiesta to dodatkowe funkcje, które ułatwiają grillowanie. Przedni panel, wózek i półki boczne pomalowano czarną farbą proszkową, która ochrania urządzenia przed czynnikami atmosferycznymi i mechanicznymi. Ponadto sprawia, że wyglądają klasycznie i estetycznie. Z kolei półki w grillach posiadają haczyki służące do wieszania akcesoriów potrzebnych Ci w trakcie pichcenia.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło