Seria Royal™

Grillowanie po cesarsku

Przedstawiamy Ci serię Royal marki Broil King. Przekonaj się sam, że przyrządzanie mięs, ryb, warzyw, a nawet owoców stanie się jednym z Twoich ulubionych zajęć. O każdej porze roku.

Damy dworu

Idealny tandem: Royal 340 i Royal 320 po prosturządzą. Dosłownie i w przenośni, ponieważ niektóre elementy wyposażenia to nowość w segmencie grillów gazowych. O czym dokładnie mowa?

  • 3-tubowe palniki ze stali nierdzewnej, które posiadają aż dwa rzędy płomieni. Dzięki temu ciepło zostaje dokładnie rozprowadzone wewnątrz piekarnika, a Twoje potrawy są optymalnie gorące.
  • Termonylonowe uchwyty Cool-To-The-Touch pozwolą Ci uniknąć niespodziewanych poparzeń.
  • Piekarnik Therma-Cast™ wykonany z odlewu aluminium doskonale utrzyma ciepło Twoich dań.
  • Kuchenka boczna 2,7 kW, dzięki której nie tylko podgrzejesz, ale też przyrządzisz od początku rozmaite sosy i inne dodatki do mięsa czy ryb.
  • Elektroniczna zapalarkaSure-Lite™ przyda się, jeśli masz ograniczoną cierpliwość, bowiem uruchamia każdego Royala w mig.

Wygląd też się liczy

W tym względzie Royale również zasługują na koronę. Elementy grilla pokryte zostały czarną epoksydową farbą proszkową, co nadaje im minimalistycznej elegancji i ponadprzeciętnej trwałości. Na pewno wpasują się w Twoje ogrodowe królestwo! Ponadto otrzymujesz plastikowe, składane półki boczne z wieszakami na akcesoria. I w końcu wszystko jest na swoim miejscu.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło