Seria ROGUE SE

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju profesjonalnych grilli, które odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz rozbudowaną funkcjonalnością. Prezentowane produkty pochodzą od renomowanego wytwórcy, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów naszego sklepu internetowego cieszy się grill gazowy NAPOLEON ROGUE SE 425 BLK. Posiada on innowacyjny system zapalania JETFIRE, który wystrzeliwuje płomień wzdłuż palnika zapewniając tym samym błyskawiczne rozpalenie grilla. Oprócz tego podświetlane pokrętła umożliwiają wygodną obsługę palników nawet późnym wieczorem bez konieczności używania dodatkowego źródła światła. Oferowany przez nas grill składa się nie tylko z palnika głównego, ale również z kuchenki bocznej SIZZLE-ZONE. Pozwala ona na wygodne przygotowanie niemal każdej potrawy. Grill gazowy ROGUE SE 425 BLK posiada także solidną półkę boczną, która ułatwia przygotowanie dań przed położeniem a ruszt.

Wszystkie oferowane przez nas grille posiadają bardzo wytrzymałe kółka, dzięki którym możliwe jest wygodne przemieszczanie urządzenia. Oprócz tego są one wyposażone w dedykowaną szafkę na butle, która umożliwia przechowywanie kilku dodatkowych akcesoriów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Dostarczane grille gazowe odznaczają się prostą i intuicyjna obsługą, co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemów z właściwym użytkowaniem urządzeń. Prezentowane akcesoria są idealne podczas organizacji plenerowej imprezy w gronie znajomych i przyjaciół. Już dziś postaw na nowoczesne rozwiązania i ciesz się znakomicie przyrządzonymi daniami z grilla!

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło