Wędzarnie

Wędzarnie gazowe

Znanym od wieków sposobem na przedłużanie przydatności do spożycia niektórych produktów było poddawanie ich działaniu dymu czyli wędzenie. Przygotowane w ten sposób mięsa i ryby zyskują specyficzny zapach i smak, którego próżno szukać w produktach dostępnych w sklepach. Unikalny aromat jest zasługą specyficznego rodzaju drewna użytego do tworzenia dymu. Prezentowane w naszej ofercie wędzarnie pozwolą wszystkim amatorom tradycyjnej sztuki kulinarnej na samodzielne tworzenie tego typu specjałów, bez użycia konserwantów, sztucznych barwników oraz substancji poprawiających walory żywności. Przygotowane w wędzarni produkty z pewnością staną się atrakcją każdego ogrodowego przyjęcia i oczarują każde podniebienie.

Dostępne urządzenia charakteryzują się dużą precyzją działania, którą zapewniają zarówno solidne ruszty jak i system otworów wentylacyjnych, pozwalający regulować temperaturę wędzenia. Stalowa obudowa sprawia, że domowe wędzarnie są niezwykle wytrzymałe i prezentują się w niezwykle estetyczny sposób. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację ciepła, dzięki której sprzęt może pracować wydajniej. O stabilność konstrukcji dbają wytrzymałe stopki, a dzięki obecności kółek urządzenie można dowolnie przemieszczać.

Wędzarnia jest niezwykle pojemna, a rozłożenie rusztów oraz stalowych haków do mięsa można w niej dowolnie modyfikować. Przed skapywaniem wytapiającego się tłuszczu i tworzeniem nieestetycznych plam zabezpieczy rozkładany ociekacz. Urządzenia wyposażone są również w szereg przydatnych funkcji, które doskonale sprawdza się podczas przyjęć, miedzy innymi otwieracz do butelek.

W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się nie tylko gazowe wędzarnie, ale również dedykowane im akcesoria, miedzy innymi pokrowce, które zabezpieczą urządzenie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło