Seria Porta-Chef™

Kompletne zestawy do przyrządzania pysznych potraw można nabyć, wybierając w naszym sklepie internetowym produkty z serii Porta-Chef. Składają się tę ofertę przede wszystkim kompaktowe w swoich rozmiarach, choć jednocześnie bardzo wydajne w swoim działaniu grille gazowe, które są dostępne w wersji z dodatkowym wózkiem. Dzięki temu będzie można uzyskać łatwość w przemieszczaniu swojego sprzętu gastronomicznego.

Grille gazowe Porta-Chef

Jak już zaznaczyliśmy, urządzenia te charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, jednak nie znaczy to, że proporcjonalnie pomniejsza to ich możliwości. Wręcz przeciwnie, powierzchnia robocza tego sprzętu jest stosunkowo duża i przekracza 2700 cm2. Na bardzo dobre możliwości wpływ ma również zastosowanie aż 3 palników tubowych, z których każdy posiada moc 5,25 kW. Są one nie tylko wydajne i funkcjonalne, ale także bardzo wytrzymałe, co jest efektem zastosowania do wykonania większości podzespołów świetnej jakości stali szlachetnej.

Pozostałe elementy do grillów gazowych

Dla łatwiejszej obsługi sprzętu można dokupić w naszej ofercie dodatkowe elementy, do których zaliczają się przykładowo wózki Porta Chef. W ten sposób można w bardzo wygodny sposób transportować go chociażby po tarasie. Jego spora pojemność sprawi, że można w nim swobodnie zmieścić również butlę z gazem.

Dla całorocznej ochrony grilla gazowego przed wpływem czynników atmosferycznych, w tym przede wszystkim opadów czy wilgoci, ale także długotrwałego wpływu promieni słonecznych chociażby w okresie letnim, można zastosować pokrowiec Broil King. Ten wykonany z cechującego się świetną wytrzymałością materiału PVC pokrowiec jest również łatwy w zakładaniu.

Możliwość transportu

Dla naszych klientów możemy zaoferować także dodatkową usługę, jaką jest transport kupionego sprzętu na obszarze całego kraju. Jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenie w terminie 7 dni roboczych, niezależnie od lokalizacji naszego klienta, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla osób korzystających z naszych usług.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło