Seria PRESTIGE PRO

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów do grillów. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi grille z serii PRESTIGE PRO. Dostarczane urządzenia są dostępne w wielu wariantach oraz w różnych specyfikacjach, co sprawia, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie.


PRESTIGE PRO - coś dla profesjonalistów


Oferowane przez nas grille PRESTIGE PRO posiadają wiele rozbudowanych funkcji, dzięki którym korzystanie z urządzeń jest niezwykle wygodne oraz intuicyjne. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o palniku rożna na podczerwień. To właśnie dzięki niemu możliwe jest przygotowanie nie tylko kurczaka, ale także wielu innych specjałów, jak na przykład pieczeni, kebabów czy szaszłyków. Zastosowany ruszt został stworzony ze stali szlachetnej, co sprawia, że jego czyszczenie po użyciu nie sprawia żadnego problemu.


Poza rusztem głównym, urządzenia PRESTIGE PRO posiadają także małą kuchenkę boczną. Umożliwia ona przygotowywanie dań w temperaturze dochodzącej nawet do 800 stopni Celsjusza. Pozwala to na przygotowanie niemal każdej potrawy. To, co wpływa na wysoką funkcjonalność oferowanych grillów to przede wszystkim dedykowane oświetlenie. Powoduje ono, że nawet po zmroku możliwe jest wygodne przygotowywanie dań dla siebie oraz zaproszonych gości.


Niezwykle ważnym elementem grillów z serii PRESTIGE PRO jest system zapalania JETFIRE. Jego zadaniem jest wystrzeliwanie płomienia wzdłuż palnika w celu błyskawicznego rozpalania grilla.


Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczane grille posiadają specjalnie opracowane kółka, dzięki którym przemieszczanie urządzeń jest bardzo wygodne i komfortowe.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło