Informacja

Zapalarki elektryczne

Firma Broil King produkuje zapalarki elektryczne do grilla, które są uniwersalne w zastosowaniu do wszystkich modeli urządzeń tej firmy. Nasza oferta przychodzi z pomocą osobom, których dotychczasowe elementy wyposażenia przestały poprawnie lub w ogóle funkcjonować, najczęściej na skutek długiej eksploatacji. Wtedy koniecz...

Firma Broil King produkuje zapalarki elektryczne do grilla, które są uniwersalne w zastosowaniu do wszystkich modeli urządzeń tej firmy. Nasza oferta przychodzi z pomocą osobom, których dotychczasowe elementy wyposażenia przestały poprawnie lub w ogóle funkcjonować, najczęściej na skutek długiej eksploatacji. Wtedy konieczna jest ich wymiana, a w naszej ofercie wybrać można produkty, które sprawdzą się w różnych typach urządzeń przeznaczonych do przygotowywania pysznych posiłków.

Zastosowanie

Elektryczna zapalarka do grilla mogą być wykorzystywane do wszystkich rodzajów sprzętów pochodzących od firmy Broil King, w tym chociażby takich modeli, jak Crown 440, Royal 340 czy Baron 440. Niektóre akcesoria sprawdzą się również w przypadku wędzarni. W zależności od wybranej wersji, są to części zamienne 1-,2-, 3-, a także 4-pinowe. Funkcjonowanie tych akcesoriów jest proste i szybkie, a sprzyja temu zastosowanie zasilania bateryjnego, do którego pełnego wykorzystania wystarczy użycie tylko jednej baterii.

Rozwiń
Zapalarki Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów