Początki naszej firmy sięgają roku 2003, gdy podjęliśmy decyzję, by podzielić się naszą pasją do doskonałego grillowania z innymi.

Na początku nie było nam łatwo. Zaczynaliśmy od małego, skromnego sklepu w Katowicach. Jednak już po 6 latach, zdołaliśmy przenieść się do dużego pawilonu w Mysłowicach, który mogliśmy dowolnie dostosować do naszych potrzeb. Pomogło to nam, wraz z zamiłowaniem do gastronomi, dojść do bycia jednym z pięciu największych dystrybutorów grilli gazowych Broil King w Polsce.

W 2021 roku otworzyliśmy z pomocą Broil Kinga pierwszą akademię grillowania na terenie Polski. Obecnie pod patronatem Napoleona Polska, kanadyjskiej marki grilli, celem NaGrillu Academy Napoleon jest rozpowszechnianie wiedzy i edukacji w tematach związanych z grillowaniem i BBQ. Nasi eksperci wprowadzają uczestników w tajniki grillowania, dzielą się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniami i prezentują krok po kroku najlepsze metody grillowania.
Akademia prowadzona jest przez grillmastera Andrzeja Gibasa, Mistrza Polski w Grillowaniu i brązowego medalisty mistrzostw Jack Daniel's World Championship Invitaional Barbecue, najbardziej prestiżowych mistrzostw BBQ na świece. Dowiecie się od niego z pierwszej ręki jak w prosty i łatwy sposób przygotować wykwintne i smaczne potrawy

2022 był przełomowym rokiem dla naszej działalności. Po pierwsze otworzyliśmy na Rynku w Mysłowicach drugą placówkę z o wiele większą ekspozycją w porównaniu do pierwotnej placówki. Obecnie salon NaGrillu Square to jeden z najlepiej wyposażonych salonów grillowych w Polsce. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do odwiedzenia naszej wystawy.
Nie spoczywając na fizycznej ekspansji firmy, obraliśmy za nasz cel upamiętnienie naszej marki w myśli polskich miłośników grillowania. Ta determinacja doprowadziła nas do Ogrodzieńca, gdzie zdobyliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski w Grillowaniu steków.
W 2023 ponownie pojawiliśmy się w Ogrodzieńcu, tym razem jako jeden z organizatorów i partnerów wydarzenia. Nie jesteśmy w stanie opisać słowami zadowolenia, jakie odczuwaliśmy w trakcie tego niezwykłego weekendu.

Jako jedyny salon prowadzony przez utytułowanego pasjonatę grilli i BBQ, możemy się tylko piąć ku górze.
Nasz zespół składa się z energicznych ludzi, dla których grillowanie i gastronomia to nie tylko praca i obowiązek, ale przede wszystkim chęć próbowania nowych smaków i tworzenia wyjątkowych potraw.
To wszystko sprawia, że w Naszym salonie każdy może poczuć się wyjątkowo.
Dzięki Wam - Naszym Klientom chcemy ciągle się rozwijać, aby móc świadczyć wam usługi na najwyższym światowym poziomie.

Nasi Partnerzy: Broil King Polska, Napoleon Polska, Borniak, Gerlach S.A., Tender Meat Sp. z o.o. oraz Saltdandmore.pl

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło