Początki naszej firmy sięgają roku 2003, gdy podjęliśmy decyzję, by podzielić się naszą pasją do doskonałego grillowania z innymi.

Na początku nie było nam łatwo. Zaczynaliśmy od małego, skromnego sklepu w Katowicach. Jednak już po 6 latach, zdołaliśmy przenieść się do dużego pawilonu w Mysłowicach, który mogliśmy dowolnie dostosować do naszych potrzeb.

Pomogło to nam, wraz z zamiłowaniem do gastronomi, dojść do bycia jednym z pięciu największych dystrybutorów grilli gazowych Broil King w Polsce. 

Teraz, w 2016 roku pragniemy udostępnić Państwu odnowioną część naszego salonu sprzedaży, w którym będą mogli Państwo skosztować najwyżej jakości potraw, napić się doskonałej kawy, porozmawiać i dowiedzieć się nowych rzeczy na temat grillowania, a co najważniejsze - pod okiem eksperta będziecie Państwo mogli podjąć próbę własnoręcznego ugrillowania prawdziwego steka!

Nasz zespół składa się z energicznych ludzi, dla których grillowanie i gastronomia to nie tylko praca i obowiązek, ale przede wszystkim chęć próbowania nowych smaków i tworzenia wyjątkowych potraw.
To wszystko sprawia, że w Naszym salonie każdy może poczuć się wyjątkowo.
Dzięki Wam - Naszym Klientom chcemy ciągle się rozwijać, aby móc świadczyć wam usługi na najwyższym światowym poziomie.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło