Seria ROGUE XT

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów do grillowania. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim grille gazowe z serii ROGUE XT. Odznaczają się one rozbudowanymi funkcjami oraz znakomitą jakością wykonania, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Grill gazowy – postaw na sprawdzone rozwiązania

Propozycja naszej firmy to między innymi model grilla gazowego Napoleon ROGUE XT 425. Charakteryzuje się on prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem urządzenia. Grill jest wyposażony między innymi w kuchenkę boczną, która jest w stanie wygenerować temperaturę dochodzącą aż do 800 stopni Celsjusza. Powoduje to, że za jej pomocą możliwe jest przyrządzenie praktycznie każdej potrawy. Oprócz tego oferowany grill posiada również solidną półkę boczną, na której można przechowywać najpotrzebniejsze akcesoria i przyprawy, a ponadto możliwe jest wstępne przygotowywanie potraw do grillowania.

Dostosowywanie temperatury panującej wewnątrz grilla jest możliwe dzięki wytrzymałym pokrętłom. Powoduje to, że kontrolowanie mocy grillowania jest bardzo precyzyjne. Oferowane urządzenie posiada system zapalania JETFIRE. Sprawia on, że rozpalanie grilla następuje w zaledwie kilka sekund. Model ROGUE XT 425 posiada dedykowaną szafkę na butlę, która chroni ją przed dziećmi, a ponadto zapewnia dodatkowe miejsce na akcesoria.

Szeroka oferta firmy

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszy się model grilla gazowego Napoleon ROGUE XT 525. Posiada on bardzo wytrzymałe kółka, które w znaczący sposób ułatwiają jego przemieszczanie. Oprócz tego zastosowany piekarnik został wykonany z odlewu aluminium, dzięki czemu odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło