Wysyłkę realizujemy na cztery sposoby.
InPostem, firmą kurierską DPD, firmą kurierską FedEx, lub transportem własnym.
Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi i wymiarów i jest obliczany automatycznie.

NIE WYSYŁAMY towaru listami ekonomicznymi, gdyż wtedy nie mamy żadnego potwierdzenia nadania, będącego w razie niedostarczenia przesyłki podstawą jej reklamacji.


KURIER DPD
Przesyłki  nadane kurierem DPD można śledzić na stronie www.dpd.com.pl

Uwaga!
Bardzo prosimy o sprawdzenie przy kurierze czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu. W przypadku wystąpienia takiego uszkodzenia prosimy o spisanie protokołu szkody (taki protokół posiada przy sobie kurier). Jest on dla nas podstawą wniesienia reklamacji w firmie kurierskiej, a uszkodzony towar wymienimy na dobry najszybciej jak to będzie możliwe. Odebranie paczki jest równoznaczne z potwierdzeniem, iż dotarła ona nieuszkodzona. Szkody zgłaszane później (bez spisanego protokołu) nie będą uwzględnianie.


NASZ TRANSPORT
Ta forma wysyłki odnosi się głównie do transportu stołów bilardowych. Koszt takiego transportu to 1,50 zł brutto od każdego przejechanego km (liczy się ilość km od siedziby naszej firmy do miejsca dostarczenia towaru).

ODBIÓR OSOBISTY
Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie w Mysłowicach.

PROBLEM Z OTRZYMANIEM PRZESYŁKI
W razie nieotrzymania przesyłki prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby szybko sprawę wyjaśnić. Zaznaczamy jednak, że w przypadku przesyłki realizowanej Pocztą Polską, reklamacje możemy wnieść dopiero dwa tygodnie po dacie nadania.