Grill gazowy Napoleon FREESTYLE 365

Grill gazowy Napoleon FREESTYLE 365

2 399,00 zł

(2 399,00 zł szt.)

Brutto

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

 

Wysyłka w ciągu 24h. (zależnie od sposobu dostawy)

 

Zwrot towaru do 14 dni.

Grill Gazowy Napoleon FREESTYLE 365 F365PGT-PL

Grill gazowy Napoleon Freestyle 365

Grill gazowy Freestyle 365 został stworzony przez kanadyjską markę Napoleon z myślą o osobach szukających wydajnego sprzętu, który będzie pasować do niedużego ogrodu lub na taras. W tym grillu będziesz mieć do dyspozycji 3 palniki wykonane ze stali nierdzewnej, a system zapłonu Jetfire zagwarantuje błyskawiczne odpalenie każdego z nich. Ponadto, dzięki specjalnej osłonie z szyn aromatyzujących, palniki są chronione przed skapującym tłuszczem. Żeliwny ruszt Wave długo utrzymuje wysokie temperatury, a jego unikalny kształt fali sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni o wymiarach 51 x 45 cmTermometr Accu-Probe stale dokonuje precyzyjnego pomiaru temperatury, którą możesz łatwo regulować za pomocą ergonomicznych pokręteł. 

Grill gazowy Napoleon Freestyle 365 posiada także półki boczne, które możesz wykorzystać jako dodatkową przestrzeń podczas grillowania, lub złożyć, aby grill zajmował mniej miejsca. Dodatkowym udogodnieniem jest otwieracz do butelek, który pozwoli wygodnie otworzyć każdy napój. Po skończonym grillowaniu łatwo odstawisz grill w inne miejsce, nawet gdy pogoda się zepsuje – wygodne, duże kółka są odporne na złe warunki pogodowe. Ponadto, ten model posiada zabudowaną konstrukcję – możesz ukryć butlę gazową i zabezpieczyć ją w stabilnej pozycji.

3 palniki ze stali nierdzewnej

W grillu gazowym Napoleon Freestyle 365 masz do dyspozycji 3 palniki, które łącznie zapewniają 12 kW mocy. Może kontrolować przepływ gazu w każdym z nich, za pomocą wygodnych pokręteł dostępnych na przednim panelu. Palniki wykonano ze stali nierdzewnej – to trwały materiał, które zapewni sprawne działanie przez wiele lat!

Żeliwne ruszty Wave

Ruszt w kształcie fali to znak rozpoznawczy kanadyjskiej marki Napoleon – model Freestyle 365 również został wyposażony w ruszt żeliwny Wave. Unikalny kształt zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu uzyskasz potrawy świetnie wypieczone z każdej strony. Wymiary rusztu wynoszą 51 x 45 cm, a jego dodatkowym atutem jest powłoka z emalii porcelanowej, która zapobiega przywieraniu potraw do rusztu oraz przedwczesnemu rdzewieniu.

System zapłonu Jetfire

Grill gazowy Napoleon Freestyle 365 zapewnia wysoki komfort podczas przygotowywania potraw, a jego rozpalenie jest bardzo proste. System zapłonu Jetfire jest niezawodny i sprawia, że palniki błyskawicznie zaczynają pracować. Rozpalanie grilla już nigdy nie będzie trudną walką –  system Jetfire sprawia, że palniki natychmiast rozpoczynają nagrzewanie rusztu.

Solidna pokrywa z termometrem

Na uwagę zasługuje również pokrywa grilla gazowego Napoleon Freestyle 365 która przyciąga pięknym, grafitowym kolorem. Solidna pokrywa skutecznie zapobiega utracie ciepła, a zewnętrzna powłoka porcelanowa chroni przed uszkodzeniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zadbano także o wygodne otwieranie pokrywy – rączka od pokrywy pozostaje cały czas chłodna, dzięki czemu łatwo otwierać i zamykać pokrywę nawet, gdy grill jest mocno nagrzany. Dodatkowym udogodnieniem jest termometr Accu-Probe – dzięki precyzyjnemu pomiarowi zawsze wiesz, w jakiej temperaturze pieką się potrawy na ruszcie.

Grill gazowy Napoleon Freestyle 365 ze składanymi półkami bocznymi

W grillu gazowym Napoleon Freestyle 365 nie zabraknie Ci również przestrzeni roboczej – posiada dwie półki boczne, które możesz wykorzystać, gdy przygotowujesz potrawy przed wstawieniem na ruszt. Półki są składane – jeśli zależy Ci na tym, aby grill zajmował jak najmniej miejsca, możesz je złożyć.

Otwieracz do butelek

Dodatkowym udogodnieniem jest otwieracz do butelek, który znajduje się przy jednej z półek – zawsze szybko otworzysz każdy napój, nie musisz szukać w kuchni otwieracza! Przy półkach nie zabrakło także haczyków, które możesz wykorzystać do odwieszania przyborów do grillowania.

Dodatkowe udogodnienia w grillu gazowym Napoleon Freestyle 365

Grill gazowy Napoleon Freestyle 365 posiada 2 duże kółka, dzięki którym łatwo przestawisz grill, nawet gdy na zewnątrz jest dosyć ślisko lub trawa jest wysoka. Zadbano także o to, aby butla gazowa pozostawała przez cały czas w stabilnej pozycji – w dolnej części grilla znajduje się specjalny otwór na butlę, który utrzymuje ją w jednym miejscu. Dzięki zabudowanej konstrukcji, butla jest chroniona przed niekorzystnymi czynnikami, a ponadto jest niewidoczna od frontu grilla. Dodatkowym udogodnieniem jest taca ociekowa na tłuszcz – łatwiej zadbasz o czystość grilla.

Cechy gazowego grilla Napoleon Freestyle 365:

 • 3 palniki główne ze stali nierdzewnej (każdy o mocy 4 kW)
 • Piekarnik wykonany z odlewu aluminium
 • Ruszty Wave wykonane z żeliwa
 • System zapłonu Jetfire
 • Podnoszona górna pokrywa
 • Zabudowany panel przedni z miejscem na butlę gazową
 • Tacka na tłuszcz
 • Dwa duże wytrzymałe kółka
 • Neoprenowa nakładka na uchwycie pokrywy
 • Termometr Accu-Probe
 • Wysokiej jakości składane półki boczne
 • Otwieracz na butelki w półce bocznej


Zadzwoń 697 885 545, 783 424 500 lub napisz do nas sklep@nagrillu.pl

F365PGT-PL
Nowy produkt
 • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło