Informacja

Mamy świetną propozycję dla klientów mających zwiększone wymagania i potrzebujących urządzeń pozwalających na sprawne przyrządzanie posiłków, a także swoją wytrzymałością przygotowanych na bardzo intensywną eksploatację. Właśnie do takich celów stworzona została przez firmę Krampouz plancha gazowa, która dostępna jest kilku wersjach. Można zakup...

Mamy świetną propozycję dla klientów mających zwiększone wymagania i potrzebujących urządzeń pozwalających na sprawne przyrządzanie posiłków, a także swoją wytrzymałością przygotowanych na bardzo intensywną eksploatację. Właśnie do takich celów stworzona została przez firmę Krampouz plancha gazowa, która dostępna jest kilku wersjach. Można zakupić chociażby opcje zarówno z pojedynczą, jak i podwójną powierzchnią grzewczą, która może być wykonana ze stali nierdzewnej lub z emaliowanego żeliwa.

Najważniejsze cechy grillów do gastronomii

Plancha gazowa przygotowana do profesjonalnego wykorzystywania pozwala chociażby na równomierne rozprowadzenie ciepła, co skutkuje większą intensywnością podczas przyrządzania potraw i możliwością wszechstronnego przygotowania jedzenia, a także możliwością uzyskania większej mocy sprzętu. Ważnym aspektem ich wykorzystania jest także bardzo prosta możliwość czyszczenia urządzenia, co jest również istotne w przypadku branży gastronomicznej, w której liczy się czas wykonywania każdej czynności.

Rozwiń

Do gastronomii Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów