Urządzenie do monitorowania temp Big Green Egg®

Urządzenie do monitorowania temp Big Green Egg®

1 606,00 zł

(1 606,00 zł szt.)

Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów.

 

Wysyłka w ciągu 24h. (zależnie od sposobu dostawy)

 

Zwrot towaru do 14 dni.

To urządzenie sprawdza i monitoruje temperaturę w EGG-u i wysyła informację na smartfon lub tablet użytkownika. Dzięki temu możesz spokojnie oglądać ulubione programy telewizyjne w chłodne zimowe dni, gdy Twoje potrawy z wolna gotują się w idealnym dla nich stopniu. EGG Genius zapewnia stały przepływ powietrza, dzięki czemu można kontynuować gotowanie w stałej temperaturze. Otrzymujesz powiadomienia, jeśli temperatura w Twoim EGG-u będzie zbyt wysoka albo zbyt niska. To samo dotyczy siadania do jedzenia. Można nawet przeglądać statystyki z poprzednich sesji z EGG-em. Aplikacja do EGG Genius jest w języku angielskim.

Szybko i łatwo osiągnij pożądaną temperaturę gotowania dzięki dmuchawie podsycającej rozpalony węgiel drzewny. Dmuchawa automatycznie dostosowuje prędkość, aby otrzymać optymalną temperaturę. Po zakończeniu gotowania automatycznie obniża temperaturę, aby utrzymać potrawę w cieple. EGG Genius wykrywa nagły spadek temperatury spowodowany otwarciem kopuły i chwilowo wyłącza wentylator, aby uniknąć nadmiernego rozpalenia ognia.


O szczegóły pytaj bezpośrednio nas! Gdy chcesz dowiedzieć się więcej, chętnie Ci pomożemy – skontaktuj się z nami drogą telefoniczną 697 885 545, 783 424 500 lub mailową sklep@nagrillu.pl


121059
2023-10-12
Nowy produkt
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło