Wejściówka na Warsztaty Grillowania 07.02.2026
(900,00 zł szt.)
Brutto
Warsztaty Grillowania pt.: „Podstawy dobrego grillowania steki/dziczyzna"
Gwarancja bezpiecznych zakupów.
Wysyłka w ciągu 24h. (zależnie od sposobu dostawy)
Zwrot towaru do 14 dni.
W sobotę 7.02.2026 o godz. 11.00 rozpoczną się Warsztaty nauki grillowania - Podstawy dobrego grillowania steki/dziczyzna
Warsztaty poprowadzą Mistrzowie Polski w Grillowaniu:
Andrzej Gibas
- Grill Chef, Mistrz Polski w Grillowaniu, brązowy medalista mistrzostw Jack Daniel's World Championship Invitational Barbecue, czyli najbardziej prestiżowych mistrzostw BBQ na świecie, których zdobył brązowy medal w kategorii "Home Cooking From The Homeland" oraz właściciel dwóch salonów NaGrillu i NaGrillu Square.
Z urodzenia góral, od młodości związany z grillowaniem. Mając już doświadczenie, wraz z Broil King Polska odwiedził Kanadę - był to przełom w pasji, która zaowocowała otwarciem NaGrillu Academy Silesia, czyli pierwszej Akademii grillowania In Door w Polsce, która przez cały rok uczy jak grillować. Academy jest prekursorem rozwoju w Polsce wielu metod grillowania. Jedną z nich jest metoda „Reverse Sear”, czyli Metoda Odwrócona, która zdobyła dużą popularność mimo sporych oporów na początku. Jak podkreśla jest to jedyna słuszna metoda grillowania steka z polskiej wołowiny ponieważ daje gwarancję powtarzalności i osiągnięcia sukcesu przy minimalnych umiejętnościach.
Krystian Cydejko
Absolwent szkoły gastronomicznej w Katowicach im. Gustawa Morcinka, Mistrz Polski w Grillowaniu, oraz trener kulinarny.
Szef kuchni posiada 22 letnie doświadczenie, które zdobywał w restauracjach najlepszych hoteli w Polsce, jak i tych odznaczonych gwiazdkami Michelin we Francji gdzie spędził dwa lata poznając tajniki tamtejszej kuchni. Specjalista w dziedzinie deserów, wołowiny oraz kuchni francuskiej. Juror licznych konkursów kulinarnych. Zdobywca złotego durszlaka w 14 edycji konkursu śląskie smaki.
Nasz trener kulinarny Krystian Cydejko zadba o niezwykłe doznania kulinarne, których nigdy nie zapomnisz. Wyśmienite potrawy oraz mistrzostwo kulinarne przeniesie Twoje kubki smakowe na najwyższy wymiar. Do tego atmosfera pełna relaksu i niesamowitych doznań wprowadzi Cię w stan euforii.
Nauczymy Cię od podstaw
dobrego grillowania i prawidłowego użytkowania grilla z wykorzystaniem jego
możliwości.
Menu będzie składało się z najróżniejszych
przysmaków:
-Starter na bogato!
- Steki, Steki Steki z amerykańskiej wołowiny sezonowany minimum 40 dni, przygotujemy wspólnie różnymi metodami i stopniami wysmażenia z dużą ilością dodatków
-Steki z dziczyzny
- Deser - niespodzianka Szefa Kuchni
cena biletu: 900 PLN