Grill Gazowy Broil King® Baron 490 SHADOW w nowej odsłonie jako Nowość 2023

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 847

W tym sezonie przyszła pora na nowe wcielenie grilla Baron 490, w którym elementy grilla oraz stalowe drzwi zostały pokryte epoksydową farbą proszkową w kolorze czarnym Black Knight.


Grill Gazowy Broil King®  Baron 490 SHADOW wyposażony jest w:

- 4 żeliwne, dwustronne ruszty Flav-R-Cast™ (wymiar całkowity rusztu 65 × 44 cm) co oznacza, że możemy używać ich na trzy różne sposoby.

Strona stożkowana służy do grillowania potraw, które nie puszczają dużo soków i tłuszczy. Przykładem takiej potrawy będą burgery lub warzywa. Druga strona natomiast posiada rynienki, które poprawiają odprowadzanie soków i tłuszczy z potraw, co w połączeniu z możliwością ułożenia rusztów pod skosem za pomocą dołączonego uchwytu wielofunkcyjnego pomaga w grillowaniu bardzo tłustych potraw umożliwiając odparowanie większej ilości soków i tłuszczy z powrotem do grillowanej potrawy.

- 4 aromatyzery wyprofilowane Flav-R-Wave™ ze stali szlachetnej , tak aby odparowywać tłuszcze i soki, tym samym ochraniając palniki. 

- 4 opatentowane palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej o łącznej mocy 12,4 kW umieszczone w piekarniku wykonanym w całości z jednego odlewu aluminium. Piekarnik Therma-Cast™ w grillu Baron został wyprofilowany pod kątem lepszego odprowadzania tłuszczy. Nowa konstrukcja piekarnika gwarantuje, że palniki nie zostaną wygaszone przez wiatr, a również ułatwia ich wymianę i konserwację, w której także pomoże nowa – jednoczęściowa listwa palnikowa.

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, z prętem z kolcami oraz silnikiem elektrycznym.

- Kuchenkę boczną oferującą duży ruszt, trwałe materiały oraz odpowiednią moc. Kuchenka w połączeniu z płytą żeliwną pozwoli nie tylko na podgrzewanie, ale również na przyrządzanie pełnoprawnych posiłków.

- Składane i łatwe do ściągnięcia półki z możliwością blokady EZ-Lift™ pokryte farbą proszkową. Dodatkowo nie trzeba mieć przy sobie śrubokrętu aby, zablokować półki przed złożeniem. Można je zablokować za pomocą dedykowanych blokad, które uniemożliwią złożenie się półki co zdecydowanie ułatwi transport grilla.

Grill Baron™ SHADOW wyposażony jest również w niebieskie podświetlenie pokręteł, które zdecydowanie ułatwia nocne grillowanie, a najlepiej sprawdza się w połączeniu z lampką do rusztu. Wzmocnioną konstrukcję grilla, mniejszą ilość otworów, szerszą podstawę ze stalową listwą u frontu urządzenia, oraz ulepszony system magnetycznego zamykania drzwi. Szafka z miejscem na 11 kg butlę z gazem, cztery obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady oraz wąż gazowy z reduktorem 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowanym fabrycznie są standardowym wyposażeniem grilla. 

Solidne wykonanie i perfekcyjne spasowanie elementów to cechy charakterystyczne grilli Baron.

Grill Baron™ SHADOW dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb prosto i szybko - dzięki systemowi DO MORE, który pozwala na dowolną konfigurację ułożenia rusztu wraz z akcesoriami na swoim grillu. Według swoich preferencji i upodobań zamieniaj ruszt na ulubione akcesorium #domore. Masz ochotę zjeść rybę, owoce morza czy jajka wybierz płytę żeliwną 11242. Do przyrządzenia warzyw z grilla wykorzystaj wąski wok do grillowania 69822, który można połączyć w zestaw z wąską brytfanną perforowaną 69722. A może jesteś amatorem pizzy, to koniecznie musisz zaopatrzyć się w prostokątny kamień do pizzy 69842 oraz piec do pizzy 69900. Wybieraj spośród wielu akcesoriów DO MORE - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Gwarancja po zarejestrowaniu grilla:

- elementy pokrywy 25 lat

- piekarnik/elementy 25 lat

- ruszty żeliwne 5 lat

- aromatyzery/palniki/palnik rożna15 lat

- pozostałe elementy oraz farba 15 lat.


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło