Grill gazowy Broil King® Royal 340 – nowość 2023 roku

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 78

Firma Broil King® ma w swojej ofercie szeroką gamę grilli gazowych, które zostały stworzone z myślą o wszechstronności ich wykorzystania. Na grillu możesz nie tylko grillować steki czy kiełbasę ale również przygotować wyszukane desery. Każda część grilla została tak skonstruowana i z takich materiałów wykonana aby po złożeniu w całość użytkownik osiągnął spektakularne rezultaty.


Kupując grill gazowy  Broil King® Royal 340 zyskasz grilla na lata – koniec z kupowaniem nowego grilla co sezon. Wyposażony został w niewielki piekarnik Therma-Cast™ z odlewu aluminium, dzięki czemu jest trwały oraz doskonale utrzymuje i rozprowadza temperaturę. Zamknięte dno piekarnika z małą ilością otworów pozwoli na zachowanie odpowiedniej temperatury nawet zimą. Zawiera 3 palniki główne - tubowe wykonane ze stali szlachetnej o całkowitej mocy 8,8kW. Każdy z nich posiada dwa rzędy płomieni dzięki czemu Twoje potrawy będą idealnie ciepłe.

Dwustronne ruszty żeliwne i stalowe aromatyzery Flav-R-Wave™ zadbają o to aby grillowane potrawy były szybko gotowe i nie uległy wysuszeniu. Aromatyzery osłaniają palniki oraz odparowują tłuszcz do potrawy i tym samym tworzą smak bbq.

Główna powierzchnia grillowania ma wymiary 36,5 x 55 cm i podzielona jest na dwa równe kawałki rusztu. Dzięki temu przygotujesz nie tylko ulubione steki czy karkówkę, ale również ryby lub owoce morza – i to za jednym zamachem. Solidny ruszt, z małymi odstępami między żeberkami umożliwia aby Twoje potrawy miały odpowiednią temperaturę, odpowiedni wygląd, oraz zadba o Twoje zdrowie za sprawą systemu odprowadzającego tłuszcz.

Abyś już nie był w stanie rozstać się ze swoim grillem urządzenie zostało wyposażone w kuchenkę boczną na której zagotujesz wodę na kawę czy herbatę, przygotujesz zupę lub podgrzejesz sos.

Z drugiej strony grilla znajduje się metalowa, składana półka boczna, która pomoże Ci zorganizować porządek podczas użytkowania grilla.

Z pewnością docenisz także pokrywę z odlewu aluminium posiadającą termometr Accu-Temp™ oraz górną półkę o wymiarach 54 x 29,5 cm, która pozwoli aby odłożone na nią gotowe produkty były zawsze ciepłe.

Odporne, 18 centymetrowe kółka, obrotowe kółka 6,4 cm z blokadą plus podstawa z żywicy kauczukowej – to gwarancja i mobilności, i stabilności Twojego grilla.

Dodatkowo zyskujesz jeszcze szafkę pod piekarnikiem mieszczącą 11 kg butlę z gazem.

Czyszczenie grilla polega na wypaleniu piekarnika w wysokiej temperaturze, za pomocą szczotki usunięciu z rusztów resztek jedzenia, okryciu ich olejem w celu konserwacji i aby uniknąć przywierania potraw.

Kup jeszcze pokrowiec Broil King® Premium #68470 lub Select #67470, i nabądź tym samym pewność, że Twój Royal posłuży Ci przez długi czas.

Nabywając dwustronną płytę żeliwną #11223 zwiększysz funkcjonalność swojego grilla. Dzięki niej zamieniając jeden ruszt na płytę przygotujesz na grillu wszystko to co może przelecieć przez ruszt np.: małe kawałki mięsa, warzywa, jajka sadzone, naleśniki lub placki ziemniaczane.

Wyprodukowany w Kanadzie

Gwarancja:

10 lat piekarnik i pokrywa

5 lat na palniki

2 lata aromatyzery, ruszty żeliwne, palnik kuchenki bocznej, pozostałe elementy


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło