NaGrillu Academy Silesia - z czym to się je?

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 847

Jak już zapewne dobrze wiecie prace nad naszym nowym projektem, czyli akademią grillowania "NaGrillu Academy Silesia" znajdują się już w fazie końcowej.

Jest to zatem idealny moment na przybliżenie Wam tego, czego będziecie mogli spodziewać się za murami naszej akademii.


NaGrillu Academy Silesia to pierwsza tego typu akademia grillowania w Polsce. 

Pomysł na założenie akademii zrodził się w momencie, gdy mnóstwo klientów zaczęło pytać nas o porady odnośnie całych procesów grillowania.

Stacjonarna akademia grillowania wydawała nam się w tamtym momencie idealnym rozwiązaniem, wyobraźcie sobie - dedykowane miejsce do poświęcania czasu osobom, które pragną poznać wszystkie sekrety sztuki grillowania oraz BBQ.

Ale dość już o historii! Zastanawiacie się pewnie czego będziecie mogli spodziewać się wewnątrz akademii, prawda? Już tłumaczymy.

Przede wszystkim wiedza

Tematem przewodnim naszej akademii jest oczywiście rozpowszechnianie wiedzy i edukacja w tematach związanych z grillowaniem i BBQ.

Zajęcia prowadzone będą głownie przez naszego grillmastera Andrzeja Gibasa, ale nie zabraknie na nich również gości, którzy z chęcią podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami.

Na naszych zajęciach będziecie mogli dowiedzieć się jak smaczniej i efektywniej przygotować wasze ulubione potrawy z grilla, a także poznacie parę sztuczek, które pomogą Wam w udoskonaleniu swojej techniki.

Jest na czym się uczyć

Grillowanie na dobrym sprzęcie to prawdziwa przyjemność, dlatego zadbaliśmy o to, aby dać Wam do dyspozycji najlepsze możliwe wyposażenie.

Bazą naszych stanowisk roboczych są grille marki Broil King®, czyli pewnie dobrze wam już znanego producenta grilli prosto z Kanady.

Aktualnie stanowiska są 2 - jedno wyposażone w grill Imperial™ S590, natomiast drugie w Imperial'a™ S690.

Grille zostały umieszczone w zabudowie przygotowanej przez firmę Marmur Dulemba, która już od 1991 roku specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym od projektu, aż po montaż.

Grille z serii Imperial™ to flagowe modele marki Broil King®, które posiadają najnowsze rozwiązania technologiczne tego Kanadyjskiego producenta, więc możecie być pewni, że dodatkowych funkcji Wam nie zabraknie.

Oprócz grilli znajdujących się wewnątrz akademii do dyspozycji będą również modele przeznaczone do użytku zewnętrznego jak na przykład grille pelletowe z serii REGAL™ PELLET, czy znany i lubiany model Baron™ 490.


W naszym inwentarzu nie znajdują się jedynie grille!

Instruktorzy jak i uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności władania japońskimi nożami od firmy Mcusta, a gdy przyjdzie pora na przygotowanie dań jednogarnkowych, to garnki i brytfanny od fińskiej firmy Opa & Muurikka zdadzą egzamin celująco.

Sponsorami naszej zastawy jest Porcelana Bogucice, która posiada ponad 80-cio letnie doświadczenie w produkcji porcelany.


O jakość mięsa również nie musicie się martwić - naszym dostawcą jest firma Tendermeat świetnie znana ze swojego sklepu z amerykańską wołowiną BBQ.pl.

Nie tylko nauka..

Oprócz szkoleń organizowane będą również degustacje, na których będziecie mogli spróbować zarówno nowych jak i znanych smaków w najprzeróżniejszej formie.

Pierwszą taką degustacją będzie "Kolacja Degustacyjna Black Angus" podczas której będziecie mogli skosztować amerykańskiej wołowiny Black Angus przygotowanej przez jedynego w swoim rodzaju grillmastera Kacpra Salzmana z Grill Bastards, którego foccacia podbiła nie tak dawno Nocny Market.

Oczywiście nie zabraknie okazji do posmakowania odrobiny wiedzy, którą bardzo chętnie podzieli się z wami Maria Woźniak z BBQ.PL

Kolacja odbędzie się już 10 grudnia o godzinie 18:00, a więcej szczegółów na jej temat znajdziecie w linku poniżej!

KOLACJA DEGUSTACYJNA

Jeżeli sam tekst was nie przekonuje to zapraszamy na nasz nowiutki kanał YouTube, na którym znajdziecie relacje z wydarzeń organizowanych w naszej akademii.


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło