Nowa, Lepsza - Seria Broil King® Crown.

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 364

Firma Broil King® co sezon znacznie urozmaica swoją ofertę - i tak stało się również w tym roku.

Seria Crown™ została mocno odświeżona, a co za tym idzie znacząco różni się od starszych modeli.

W tym artykule znajdziecie opis wszystkich najważniejszych zmian, jakie zaszły w grillach z serii Crown™. Miłego czytania!


Zupełnie nowy piekarnik.

Wszystkie nowe modele z serii Crown™ zostały wyposażone w znany już z serii Baron™ odlewany piekarnik.

Konstrukcja piekarnika została wykonana w 100% z odlewu aluminium - co to oznacza?

Oznacza to, że piekarnik będzie w stanie skumulować na prawdę sporo ciepła, co przełoży się pozytywnie na zużycie gazu i efekty podczas grillowania.

Dzięki temu, że jest on odlewany, a nie skręcany z kilku osobnych elementów nie uświadczymy w nim problemów ze szczelnością i wygaszaniem palników.

W piekarniku zmieniła się również listwa podtrzymująca palniki. 2-częściową listwę zastąpiono listwą znaną z modeli Baron™, która ułatwi demontaż palników oraz konserwację grilla, a także pozwoli na płynniejsze odpalanie grilla.

Nowe, wygodne funkcje

Grille Crown™ otrzymały szereg nowych funkcji i usprawnień, które ułatwią codzienne korzystanie z urządzenia.

Możliwość ułożenia rusztów pod skosem za pomocą dołączonego uchwytu wielofunkcyjnego pomaga w grillowaniu bardzo tłustych potraw umożliwiając odparowanie większej ilości soków i tłuszczy z powrotem do grillowanej potrawy. Dzięki nowemu ułożeniu rusztów unikniemy też nadmiernego powstawania płomieni, przez co nie przypalimy grillowanych potraw.

Górny ruszt ma teraz możliwość blokady nad poziomem rożna. Jest to szczególnie przydatne w modelach _90, które są wyposażone zarówno w zestaw rożna, jak i dedykowany palnik.

Półki boczne również zostały poddane lekkiemu tuningowi.

Są większe, stabilniejsze i posiadają haczyki, które utrzymają najprzydatniejsze akcesoria.

Dodatkowo nie trzeba mieć przy sobie śrubokrętu aby, zablokować półki przed złożeniem. W nowych Crownach można je zablokować za pomocą dedykowanych blokad, które uniemożliwią złożenie się półki co zdecydowanie ułatwi transport grilla.

Modele Crown™ 440 i 490 posiadają teraz dedykowaną szafkę na butlę z parą drzwiczek, natomiast pozostałe modele posiadają stalową osłonę.

Sama konstrukcja podstawy została znacznie poprawiona - grill jest o wiele stabilniejszy i mniej chwiejny co szczególnie widać podczas silnych wiatrów.


Nowocześniejszy design.

Seria Crown™ dostała lekko unowocześniony wygląd zbliżony bardziej do serii Baron™, czy Regal™.

Szafki wyglądają praktycznie jak w wyżej wspomnianych modelach, a półki boczne idealnie przylegają do grilla, dzięki czemu wygląda i jest on bardziej solidny.

Nowe pokrętła sprawiają, że panel kontrolny wygląda 100 razy lepiej niż poprzednio.Nowe grille z serii Crown™ niebawem trafią do naszego salonu, także wyczekujcie wieści na naszym Facebook'u!


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło