Nowości w sezonie 2021 - Akcesoria

person Opublikowane przez: P Sklep list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 112

W tym roku firma Broil King® przygotowała dla Was mnóstwo nowości ze świata akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią codzienne użytkowanie swojego grilla.

Nowości Broil King 2021 – Akcesoria

Grillowanie bez odpowiednich akcesoriów potrafi być frustrujące, dlatego należy zadbać o odpowiednie wyposażenie swojego grilla przed rozpoczęciem nowego sezonu grillowego.

W tym roku firma Broil King® przygotowała dla Was mnóstwo nowości ze świata akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią codzienne użytkowanie swojego grilla.

11250 – Płyta żeliwna na kuchenkę boczną

Jesteś dumnym posiadaczem grilla z kuchenką boczną i chcesz w prosty sposób zwiększyć dostępną powierzchnię do grillowania?

Mamy dla Ciebie coś idealnego! Dzięki dwustronnej płycie żeliwnej o wymiarach 31,8 x 25,4 x 3 cm błyskawicznie przygotujesz dania takie, jak placki ziemniaczane, jajka sadzone, czy nawet burgery jednocześnie oszczędzając miejsce na głównym ruszcie.

Płyta jak to na płyty firmy Broil King® przystało jest dwustronna, oraz posiada specjalne wcięcie na uchwyt wielofunkcyjny, dzięki któremu zmiana strony lub zwyczajne ściągnięcie jej z kuchenki staje się banalnie proste.

Pasuje ona do tegorocznych grilli z serii Monarch™, Signet™, Baron™, Regal™ oraz Imperial™.

50440 – Aluminiowe wkładki do grilli Broil King® PELLET

Aluminiowe nakładki na rynnę odprowadzającą tłuszcz to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć jej czyszczenie do minimum.

Zestaw 6-ciu nakładek skutecznie zatrzyma tłuszcze, soki i marynaty przed pobrudzeniem rynny ociekowej. W przypadku grilli pelletowych z serii Regal™ oraz Crown™ 500, aby pokryć całą rynnę należy użyć 3 nakładek, natomiast w modelach 400 – zaledwie 2.

56415 – Tacki aluminiowe Baron™

Grille z serii Baron™ otrzymały w tym roku serię ulepszeń, które opisaliśmy w tym artykule.

Jedną z takich zmian jest zupełnie nowa tacka na tłuszcz, a co za tym idzie firma Broil King® musiała przygotować odpowiednio pasujące nakładki.

Dzięki nim podobnie jak w przypadku nakładek do grilli pelletowych ograniczymy potrzebę czyszczenia elementów odprowadzających tłuszcz.

60007 / 60008 – Magnetyczna mata silikonowa Regal™ / Crown™

Maty silikonowe to bardzo przydatne akcesoria. Nie dość, że ochraniają półki boczne przed zarysowaniami to jeszcze ograniczają poruszanie się postawionych na nich naczyń.

Tegoroczne modele posiadają dodatkowo wbudowane magnesy, które jeszcze bardziej mocują matę do półki.

Nazwa maty odpowiada wersji grilla pelletowego dla którego została stworzona, jednak równie dobrze sprawdza się ona na grillach gazowych.

60181 – Skrzynka Wędzarnicza na pellet

Jeśli kochasz wędzić to skrzynka wędzarnicza na pellet będzie dla Ciebie idealnym akcesorium.

Skrzynka została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie będzie miała najmniejszego problemu ze skapującym tłuszczem i posiada kształt, którym idealnie wpasuje się pomiędzy aromatyzery. Dodatkowo posiada ona miejsca na uchwyt wielofunkcyjny w celu łatwiejszego jej przemieszczania.

64658 – Wymienne głowice do szczotki Baron z włosiem palmowym

W tym roku szczotka Baron z włosiem palmowym doczekała się własnej wersji wymiennych głowic!

Palmowe włosie idealnie sprawdza się podczas czyszczenia rusztów w temperaturach do 232°C nie naruszając struktury rusztu.

Dodatkowo wszelkie pozostałości po włosiu ulegną spaleniu, przez co nie musimy przejmować się ich ręcznym usuwaniem.

W zestawie znajdują się 3 wymienne głowice.

64875 – Perforowany kosz do rożna

Przy pomocy tego perforowanego kosza do rożna przygotujesz mnóstwo potraw w praktycznie bezobsługowy sposób.

Wspomniane wcześniej perforacje pełnią dwie funkcje – po pierwsze umożliwiają płomieniom palnika lepsze opiekanie znajdujących się w środku potraw, a po drugie ułatwiają odprowadzanie tłuszczy i soków.

Kosz jest kompatybilny z uchwytem wielofunkcyjnym, a jego górna część jest demontowalna i może posłużyć jako wok.

65228 – Szczotka Heavy-Duty z palmowym włosiem

Szczotka Heavy-Duty z palmowym włosiem to nie przelewki!

Włosie palmowe pomaga dokładnie wyczyścić powierzchnię rusztu bez uszkadzania jego powłoki i wytrzyma temperatury do nawet 232°C.

Szczotka posiada solidną drewnianą bazę, która dzięki swojej długości umożliwia komfortowe czyszczenie nawet największych grilli.

Posiada ona również gumową osłonę ochraniającą odzież przed ochlapaniem.

66900 – Pojemnik na pellety

Masz dość przechowywania pelletu w oryginalnych opakowaniach? A może boisz się, że twój ulubiony pellet padnie ofiarą wilgoci? Mamy na to rozwiązanie!

Dzięki dedykowanemu pojemnikowi na pellety od firmy Broil King® nie musisz martwić się wilgocią, czy zniszczeniem się opakowania.

Wykonany z wytrzymałego tworzywa pojemnik posiada wygodną rączkę oraz dyszę, które znacznie ułatwią napełnianie podajnika w grillach PELLET.

Pojemnik zmieści do 9kg pelletu, czyli dokładnie jeden worek.

68428 / 68429 – Deska do krojenia Imperial / Regal

Deski z serii Imperial™ oraz Baron™ to dwie świetne propozycje dla wszystkich miłośników grillowania.

Deski posiadają specjalne wcięcia do odprowadzania soków, a różnią się one od siebie rozmiarem, oraz wielkością wcięć.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło