Wspólne Grillowanie wraz z NaGrillu i ZPM Tomaszny - Podsumowanie Napoleon

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 44

W sobotę 8. maja mieliśmy świetną możliwość uczestniczyć w festiwalu grillowania na rynku w Wodzisławiu Śląskim.

Wraz z marką Napoleon odpaliliśmy wszystkie palniki i zaoferowaliśmy gościom niepowtarzalną możliwość skosztowania smaków prawdziwego grilla z kamiennych blatów. Pośród wielu mięsnych atrakcji, takich jak grillowane steki czy boczek, postanowiliśmy być tymi jednymi, którzy swą ofertę skierują dla fanów warzyw i wegetarian.

Zaserwowaliśmy dwie mocne propozycje naszych popisowych podpłomyków - z czosnkiem niedźwiedzim i gotowanym burakiem z dodatkiem sera i rukoli, co przeniosło średniowieczne danie na bardziej współczesny poziom. Były momenty, w których wręcz nie nadążaliśmy obracać placków  na grillu marki Napoleon oraz  kamiennej płycie, bo tak wielu zwiedzających skuszonych niepowtarzalnym aromatem chciało skosztować tej niecodziennej propozycji. Goście niemalże jednogłośnie twierdzili, że nie mieli okazji wcześniej jeść czegoś podobnego, ale koniecznie spróbują ponownie. Część z nich pytała o możliwość zabrania porcji na wynos... a nawet zakupu takiego samego grilla, by móc zrobić podobne rarytasy na własnym ogródku. Czyżbyśmy zaczynali przyczyniać się do powrotu zapomnianych podpłomyków do łask? A może zamiast szaszłyków, karkówki i kiełbas już niedługo na grillach w ogródkach zagoszczą zainspirowane naszymi propozycjami pszenne placki? Wszystkich entuzjastów pysznego jedzenia serdecznie zachęcamy do spróbowania!

Czarny Grill marki Napoleon zwanym FANTOMEM przyciągał wielu klientów, a poniżej znajdziecie parę zdjęć z tego wydarzenia.

WhatsApp Image 2021-05-10 at 07-23-57 (1).jpeg

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło