Wspólne warsztaty Grill&BBQ na poziomie Mistrzowskim w NaGrillu Academy Napoleon

person Opublikowane przez: Anita Pawliniak list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 240


Wspólne warsztaty Grill&BBQ na poziomie Mistrzowskim w Nagrillu Academy Napoleon Mysłowice już za nami. 18 listopada, był dniem grillowania i BBQ w najlepszym towarzystwie. Na grillu pojawiła się wołowina amerykańska Angus: steki, mostek, żebra od
BBQ.PL, wieprzowina polska: żeberka, pulled pork oraz elementy kurczaka w mistrzowskim wydaniu.

Wydarzenie to było jedynym w swoim rodzaju szkoleniem z technik grillowania i BBQ na najwyższym poziomie. Uczestnicy mogli zdobyć bezcenną wiedzę produktową i sprzętową, która umożliwi profesjonalne przygotowanie grilla we własnym domu.

Do dyspozycji uczestników dodatkowo przez cały dzień dostępny był open bar, ciepły i zimny bufet oraz całe zaplecze kulinarne.

Gospodarze spotkania Grill Chef Andrzej Gibas wraz z małżonką Anitą Gibas zadbali o niezwykłe doznania kulinarne, atmosferę pełną relaksu i doborowe towarzystwo pasjonatów sztuki grillowania na profesjonalnym poziomie.

Bardzo dziękujemy naszym Partnerom za ogromną dawkę eksperckiej wiedzy, znakomitej jakości wołowinę premium i doskonały sprzęt do grillowania.

BBQ.PL Tender Meat sp. z o.o. - Maria Woźniak wprowadziła gości w świat wołowiny kulinarnej, można było od niej się dowiedzieć dlaczego wołowina amerykańska smakuje tak doskonale i czym różnią się poszczególne klasy

Napoleon Grille Polska – Menager Dawid i Marcin, który przygotował mistrzowską karkówkę na grillu węglowym

Borniak Polska Team Łukasz Pietraszewski i Krystian Cydejko przygotowali mostek i żeberka wieprzowe oraz mnóstwo dań degustacyjnych takich jak tatar, gnocchi na sposób austriacki z kiełbasą, brukselkę na tłuszczu z rostbefu oraz czarnej soczewicy po azjatycku. Szef sprzedaży Michał wykazał pomoc podczas trwania całego przedsięwzięcia

Mistrzowski Skład Grilla i BBQ - Daniel Dzwonkowski i Marek Markuszewski dokonali rozbioru półtuszy wieprzowej oraz przygotowali elementy kurczaka, pulled pork, żeberka wieprzowe oraz dostarczyli produkty marki Melvit Pek Pol- dziękujemy za tak hojne obdarowanie

Grillowa Brać Bart Luna przygotował mostek wołowy na brisket na grillu ceramicznym Kamado. Pomógł przy żeberkach wieprzowych. Służył pomocą merytoryczną i praktyczną.

Dziękujemy również sponsorom:

Gerlach

Skarby Serowara za zorganizowanie degustacji sera dojrzewającego 36 miesięcy

Maldon saltandmore.pl
Marmur Dulemba

oraz Robertowi Gruszka za przygotowanie doskonałej japońskiej zupy ramen na bazie wołowiny oraz steków z tuńczyka. Dziękujemy za wspólne z Adamem Sieradz przygotowanie Mistrzowskiego Śniadania a także obu Panom za ogromne wsparcie w przygotowaniu tak ogromnego przedsięwzięcia.

Dziękujemy Andrzejowi Gibas za przygotowanie pastrami z mostka wołowego do Mistrzowskiego Śniadania, mistrzowskich żeberek wołowych podanych z tacos z salsa z ananasa i mango oraz steków metodą odwróconą Surf & Turf czyli połączenia wołowiny z tuńczykiem gdzie swój kunszt mógł wykazać Robert Gruszka.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich uczestników warsztatów, którzy byli tak wytrwali i skosztowali wszystkich potraw.

foto relacja

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło