Bohater Mistrzostw Polski Grilla i BBQ 2024 - Rogue SE 425

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 306

Przedstawiamy Państwu grilla marki @napoleongrillepolska z serii Rogue SE 425, produkt wysokiej klasy wyposażony w dodatki niezbędne dla wszystkich miłośników grillowania.

Już w sprzedaży!

Poza trzema podstawowymi palnikami o łącznej mocy 14,5 kW, grill Rogue SE posiada tylny palnik na podczerwień, dzięki któremu z łatwością i szybkością przyrządzisz na rusztach dowolne potrawy, w tym pizzę. Tylny palnik w szczególności sprawdzi się do przyrządzenia potraw na rożnie, które otrzymasz darmowo w zestawie z grillem.

A to jeszcze nie wszystko! Ponieważ Rogue SE wzbogacony jest również o boczny palnik do steków Sizzle Zone, którego w krótkim czasie rozpalić można do temperatury 800°C. Przygotowanie wybornego steku to kwestia 10 minut z palnikiem Sizzle Zone.

To dzięki tym atutom Rogue SE 425 został wybrany do Mistrzostw Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024, których uczestniczy będą mieli za zadanie przygotowywać steki z amerykańskiej wołowiny.
Jeżeli potrzebujesz czasu do namysłu lub zobaczenia Rogue SE w akcji, zachęcamy Cię do odwiedzenia eventu i obejrzenia, jak najlepsi Grill Masterzy w Polsce zmierzą się z tym wyzwaniem.
Ponadto po Mistrzostwach możliwe będzie zakupienie modeli Rogue SE wykorzystanych w konkursie na preferencyjnych warunkach. Rezerwacje grilli po Mistrzostwach można składać na maila: sklep@nagrillu.pl oraz biuro@nagrillu.pl

Dla miłośników wieczornego lub nocnego grillowania, Rogue SE wyposażony jest w podświetlane pokrętła, dzięki którym bez problemu zachowasz kontrolę nad grillem nawet w największych ciemnościach.

Chętnie zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w salonie @nagrillu.square, gdzie możesz sprawdzić, jak modele Rogue SE prezentuje się w porównaniu do pozostałych grillów z katalogu @napoleongrillepolska

Odwiedź nas w salonie @nagrillu.square pod adresem Mysłowice Rynek 8-9
Masz do nas pytania? Zadzwoń do nas pod nr.: 697 885 545 lub 32 205 56 56
Skontaktuj się z nami mailowo: sklep@nagrillu.pl lub biuro@nagrillu.pl
Salon czynny od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 - 17:00

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło