Dedykowane akcesoria do grilli Broil King z serii Imperial i Regal

person Opublikowane przez: Anita Pawliniak list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 116

Kupując grilla warto zainwestować w najpotrzebniejsze akcesoria, które z pewnością ułatwią jego użytkowanie.

Pierwszym takim produktem jest odpowiedni pokrowiec. Firma Broil King® wykonuje swoje pokrowce z bardzo wytrzymałych materiałów co oznacza, że mogą być one użytkowane przez długi czas. Dzięki odporności na działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz, opady deszczu czy też śniegu doskonale zabezpieczy grilla wystawionego na niesprzyjające warunki pogodowe.

Pokrowce firmy Broil King® PREMIUM 68490, 68492, 68491to pokrowce wykonane z poliestrowej tkaniny 900x900D i wzmocnione dodatkowo mocnymi niebieskimi nićmi.

Trwałość pokrowca, pozwala na przechowywanie grilla na zewnątrz przez cały rok, odpowiednio zakonserwowany oraz dobrze przykryty grill pozwoli cieszyć się dobrą kondycją urządzenia przez wiele sezonów. Pokrowce z serii PREMIUM posiadają również wydłużony okres gwarancyjny do 5-ciu lat

Na dole pokrowca znajdują się otwory wentylacyjne mocno poprawiające cyrkulację powietrza.

Oferowane przez firmę Broil King® pokrowce zostały wyposażone w rzepy, przez co akcesorium pozostaje na swoim miejscu nawet pod wpływem silnych wiatrów. Wybrane modele posiadają również gumowe uchwyty ułatwiające zakładanie i zdejmowanie pokrowca oraz system zapięć Hook-and-Loop™, dzięki któremu pokrowiec będzie przylegał idealnie.

Właściwą decyzją będzie również zakup płyty żeliwnej do grillowania Broil King® 11239 dzięki której, zwiększysz możliwości grilla . Dwustronna, posiadająca optymalnie dobraną grubość, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa. Płaska strona posłuży nam do smażenia jajek, naleśników, kiełbasy czy fajity. Za to żebrowana do grillowania - czy to drobiu, ryb, mięsa czy warzyw. Wymiary : długość 49 cm, szerokość 30 cm.

Płyta żeliwna na kuchenkę boczną Broil King®  11250 rewelacyjnie się sprawdzi w celu powiększenia powierzchni grillowania. Dzięki niej przygotujesz placki ziemniaczane, jajka sadzone i mnóstwo innych potraw, które na ruszcie mogłyby spaść pomiędzy kratki rusztu. Płyta jest dwustronna, posiada specjalne wcięcie na uchwyt wielofunkcyjny, dzięki któremu zmiana strony lub zwyczajne ściągnięcie jej z kuchenki staje się banalnie proste. Funkcjonalność płyty pozwala na przygotowanie na niej pełnoprawnych dań, jednak nie musisz obawiać się, że skapujący z niej tłuszcz poplami taras, a to dzięki wysokim ścinakom, które uniemożliwią tłuszczom skapnięcie poza powierzchnię płyty. Płyta pasuje do grilli produkowanych od 2021 roku. Nie zalecamy jej używania w przypadku kuchenek z palnikiem na podczerwień. Wymiary: długość 31,8 cm, szerokość 25,4 cm.

Żeliwny wok Broil King®  69618 idealnie wypełnia miejsce jednej kratki rusztu. Umieszczając go nad palnikiem uzyskasz wysoką temperaturę, która pozwoli w przyrządzeniu potraw mięsnych oraz warzywnych. Wok posiada otwór na uchwyt wielofunkcyjny, który pozwoli na wyjmowanie i wkładanie rozgrzanego woka. Dzięki nóżkom postawisz go na stole. Aby wok służył nam przez wiele lat powinno się go konserwować przy użyciu oleju roślinnego.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło