Deski do grillowania i przygotowywania potraw Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 431

Deski to nieodłączne akcesoria przydatne podczas krojenia i przygotowywania potraw. Dobór dobrej jakości akcesoriów jest bardzo ważny dlatego też, firma  Broil King® jest znana na całym świecie za wysoką jakość oferowanych przez nią produktów. 

Akcesoria tego producenta cechuje najwyższa jakość i funkcjonalność a każde z nich zostało przemyślane w taki sposób, aby ich używanie było przyjemne. 


Jeśli kiedykolwiek mieliście okazje skosztować potrawy przygotowanej z pomocą deski do grillowania to z pewnością było to jedne z lepszych wrażeń smakowych. Dania w ten sposób przygotowane uzyskują wyjątkowy aromat, a Ty jako szef kuchni z łatwością zaskoczysz gości ciekawym sposobem podania. Dym unoszący się z deski umieszczonej nad palnikiem nadaje potrawie z grilla nie do opisania smak. Grillowanie na desce to rozwiązanie, które pozwala nadać potrawom bardzo subtelny zapach dymu i rozgrzanego drewna. Jest to produkt wielofunkcyjny, ponieważ może służyć jako akcesorium do grillowania, wędzenia a nawet serwowania potraw.

Deski cedrowe doskonale pasują do przygotowania ryb i drobiu. Łosoś grillowany na desce cedrowej uzyska delikatny a zarazem głęboki wędzony aromat. Natomiast deski klonowe polecamy do przygotowania czerwonego mięsa. Oczywiście każdą deskę można wykorzystać do innych typów potraw np.: serów pleśniowych. 

Przed użyciem deskę należy namoczyć przez około 30 minut w wodzie i natrzeć olejem stronę, na której umieszczamy jedzenie.

Firma Broil King® oferuje następujące deski do grillowania: 

63280 Cedrowa Deska Do Grillowania Premium Broil King®

Zestaw zawiera 2 deski wykonane w 100% z oryginalnego, czerwonego cedru. Delikatny ich aromat idealnie komponuje się z rybami i drobiem. Wymiary: 19 cm x 38 cm x 0,95 cm każda.

63290 Klonowa Deska Do Grillowania Premium Broil King®

Zestaw zawiera 2 deski wykonane w 100% z naturalnego klonu kanadyjskiego. Dodają potrawom niepowtarzalnego aromatu. Aromat drzewa klonowego doskonale nadaje się do przygotowywania czerwonego mięsa Wymiary 19 cm x 38 cm x 0,95 cm każda. 

00281 Deska Do Grillowania Cedrowa Grill Pro

Zestaw zawiera 2 deski wykonane z naturalnego w 100% czerwonego cedru kanadyjskiego. Deska nada niewiarygodnego smaku rybie, kurczakom, i każdej innej potrawie.  Wymiary 30 cm x 14 cm x ok. 1 cm każda.

00291 Deska Do Grillowania Klonowa Grill Pro

Zestaw zawiera 2 deski wykonane z naturalnego w 100% klonu . Aromat nada niewiarygodnego smaku potrawie z czerwonego mięsa.   Wymiary 30 cm x 14 cm x ok. 1 cm każda.

Ponadto firma Broil King® ma w swojej ofercie wszechstronne, klasyczne deski do krojenia wykonane z bardzo trwałego materiału, które z pewnością znajdą zastosowanie i miejsce w każdej kuchni i nie tylko. 

Bambusowe, wykonane z najwyższą starannością sprawdzą się podczas przygotowywania potraw oraz spełnią rolę tacy do przenoszenia naczyń.

Jedna strona została wyposażona we wgłębienie, które zatrzymuje soki i płyny podczas krojenia a druga – gładka strona idealnie sprawdzi się jako taca.

68428 Deska Do Krojenia Broil King® Baron

To idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej i funkcjonalnej deski o wymiarach 39 cm x 25 cm.

68429 Deska Do Krojenia Broil King® Imperial

Duża deska o wymiarach 45 cm x 31 cm zawierająca duże wgłębienie.


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło