Kominki elektryczne Napoleon Premium

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Aktualności W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 75

Kominek w domu od zawsze kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, z miejscem rodzinnych spotkań czy romantycznych wieczorów. Kto nie marzy o tym aby po ciężkim dniu, w zimowy chłodny wieczór usiąść przy ciepłym blasku ognia i uspokoić skołatane nerwy? Kto nie chciałby mieć w swoim domu czy mieszkaniu urządzenia, przy którym może się zrelaksować i odprężyć? Kominek stwarza niepowtarzalny klimat w mieszkaniu, sprawia że pomieszczenie staje się przytulne. Kominek jest świetnym uzupełnieniem aranżacji każdego wnętrza ale poza elementem dekoracyjnym jest również źródłem dodatkowego ciepła.

Niestety nie każdy ma możliwość posiadania klasycznego kominka na drewno z powodu wentylacji czy możliwości konstrukcyjnych. Klasyczne kominki wymagają odpowiedniej instalacji, systematycznego czyszczenia i konserwacji. Alternatywą w takiej sytuacji jest kominek elektryczny, można go zamontować w każdym pomieszczeniu, jest bezpieczny i nie wymaga czyszczenia.

Kanadyjska firma Napoleon, która znana jest z produkcji grilli jest również producentem wysokiej jakości kominków elektrycznych.

Kominki elektryczne przenoszą ogień w nowy wymiar i z łatwością pozwalają stworzyć nowe ulubione miejsce. Wprowadzają niezwykły akcent do każdego pomieszczenia. Można je ustawić w dowolnym miejscu w domu, mieszkaniu a nawet biurze, bez względu na to jaka jest wielkość pomieszczenia lub jakie panują tam warunki oświetleniowe.

Kominki elektryczne Premium Napoleon cechuje najwyższej jakości design, innowacyjna technologia LED, szybka i łatwa instalacja, trwałość i energooszczędność, brak dymu i nieprzyjemnych zapachów, bezpieczeństwo (ogień bez rozpryskujących się iskier).

Korzystanie z innowacyjnej technologii kominka elektrycznego Napoleon Premium jest naprawdę dziecinnie proste: za pomocą pilota można ustawić wielostopniowe programy czasowe i termostatyczne według własnych upodobań. W przypadku korzystania z zielonej energii elektrycznej nasze e-kominki są neutralne dla klimatu. System monitorowania otwartego okna pomaga również kontrolować zużycie energii: jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie o 10°C w ciągu trzech minut, kominek elektryczny Napoleon Premium rozpoznaje to jako otwarte okno i automatycznie wyłącza ogrzewanie.


Napoleon Premium ma w swojej ofercie odpowiedni kominek dla każdego – dopasowany do Twoich potrzeb, prawdziwe designerskie elementy wyposażenia na każdą ścianę i do każdego wnętrza, na każdy dzień w roku. Możesz się cieszyć blaskiem płomieni latem i poczuć przyjemne ciepło zimą. Doświadcz magii ognia w nowym wymiarze, bez wysiłku – w nowoczesny, szybki i prosty sposób stwórz chwile niesamowitego komfortu i relaksu za naciśnięciem jednego przycisku. Wybierz odpowiedni kolor lub kombinację wielu kolorów według własnych upodobań i ciesz się niepowtarzalnym i przytulnym klimatem w swoim wnętrzu.


Firma Napoleon posiada w swojej ofercie kilka modeli kominków, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Seria ALLURE™ tworzy przytulną atmosferę w twoim wnętrzu. Ta seria zalicza się do kominków elektrycznych o największej mocy na rynku, zdolnych do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 30 m², posiada dwa ustawienia mocy grzewczej: 950 W i 2000 W. Kolory płomieni do wyboru: pomarańczowy, niebieski i wielokolorowy, regulowana intensywność i wysokość płomienia (możliwość 5 ustawień), wygodne sterowanie termostatem umożliwia wybór spośród 10 ustawień w zakresie od 18°C do 27°C, ochrona przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed dziećmi, dostępne ustawienie wentylatora bez ogrzewania, wyłącznik czasowy z 9 poziomami, diody LED o wysokiej intensywności świecenia, długiej żywotności i niskim zużyciu energii, proste i łatwe sterowanie za pomocą pilota lub panelu dotykowego.

Przezroczyste kryształki w komplecie. Ciemne przydymiane kryształki dostępne w ramach oferty akcesoriów.

Kominek może być zawieszony na ścianie lub wpuszczony.

 

Seria ALLURE™ PHANTOM to eleganckie oraz wyjątkowo wydajne kominki pod względem wytwarzania ciepła. Tworzą czarującą, przytulną domową atmosferę w każdym wnętrzu. Posiadają matowy czarny metalowy front z metalową siatką, który zapewnia pozbawiony odblasków widok płomieni i grę kolorów kryształowych żarów. Dlatego seria ALLURE™ PHANTOM jest szczególnie polecana w pomieszczeniach o trudnych warunkach oświetleniowych. Ta seria zalicza się do kominków elektrycznych o największej mocy na rynku, zdolnych do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 30 m², posiada dwa ustawienia mocy grzewczej: 950 W i 2000 W. Kolory płomieni do wyboru: pomarańczowy, niebieski i wielokolorowy, regulowana intensywność i wysokość płomienia (możliwość 5 ustawień), wygodne sterowanie termostatem umożliwia wybór spośród 10 ustawień w zakresie od 18°C do 27°C, ochrona przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed dziećmi, dostępne ustawienie wentylatora bez ogrzewania, wyłącznik czasowy z 9 poziomami, diody LED o wysokiej intensywności świecenia, długiej żywotności i niskim zużyciu energii, proste i łatwe sterowanie za pomocą pilota lub panelu dotykowego.

Przezroczyste kryształki w komplecie. Ciemne przydymiane kryształki dostępne w ramach oferty akcesoriów.

Kominek może być zawieszony na ścianie lub wpuszczony.

 

Seria ALLURE™ VERTICAL to kominki, które cechuje wszechstronny design do każdej przestrzeni, idealny do małych pomieszczeń i wąskich ścian. Posiadają niepowtarzalny i piękny wygląd a wzrok przyciąga pionowa, migocząca gra ognia w ciepłym pomarańczowym, przyjaznym żółtym, wyrazistym niebieskim i wielokolorowym odcieniu. Kominek elektryczny z tej serii ma dodatkową zaletę w postaci bocznych świateł akcentujących, które można ustawić na kolor biały, niebieski, czerwony, zielony, żółty lub fioletowy lub można je zaprogramować tak, aby zmieniały się cyklicznie przez wszystkie kolory.

Ciemne przydymione kryształki na podstawie kominka potęgują nastrojowy efekt.

Dekoracyjny zestaw drewna podkreśla obraz płomienia dzięki dodatkowemu efektowi cienia; sprawia również, że kominek wygląda atrakcyjnie nawet gdy nie jest używany.

Seria ALLURE™ VERTICAL to kominki zdolne do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 25 m², posiadają dwa ustawienia mocy grzewczej: 750 W i 1500 W, regulowana intensywność i wysokość płomienia, wygodne sterowanie termostatem umożliwia wybór spośród 6 ustawień w zakresie od 18°C do 27°C, ochrona przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed dziećmi, dostępne ustawienie wentylatora bez ogrzewania, wyłącznik czasowy z 9 poziomami, diody LED o wysokiej intensywności świecenia, długiej żywotności i niskim zużyciu energii, proste i łatwe sterowanie za pomocą pilota lub panelu dotykowego.

Ciemne kryształki w komplecie. Dekoracja z drewna brzozowego (gałęzie + elementy jarzące z przezroczystego kryształu) i dekoracja z drewna dryfującego (gałęzie + kamyki rzeczne) dostępna w ofercie akcesoriów.

Seria PURVIEW™ to elegancki i wyrafinowany kominek z dużym ekranem z wąską ramką, aby umożliwić najlepszy widok ciepłej pomarańczy, subtelnej bieli lub wielokolorowej kombinacji migoczących płomieni. Przytulną atmosferę najlepiej uzyskać montując kominek elektryczny na wolnej ścianie o szerokości od 130 do 170 centymetrów.

Kominki z serii PURVIEW™ pozwalają ogrzewać pomieszczenia do 25 m², posiadają dwa ustawienia mocy grzewczej: 750 W i 1500 W, regulowana intensywność i wysokość płomienia, ochrona przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed dziećmi, dostępne ustawienie wentylatora bez ogrzewania, diody LED o wysokiej intensywności świecenia, długiej żywotności i niskim zużyciu energii, proste i łatwe sterowanie za pomocą pilota lub panelu dotykowego.Seria STYLUS™ CARA to stylowy luksus, eleganckie wzornictwo połączone z innowacyjną technologią i precyzyjną funkcjonalnością. Ten piękny kominek występuje w stylizacji kredensu lub regału dzięki zastosowanej lakierowanej ramie w kolorze matowej bieli. Relaksującą aurę płomieni i efektów świetlnych można najlepiej podziwiać na wolnej ścianie o szerokości od 170 do 230 centymetrów. Rewelacyjnie sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni ale przyciągnie również wzrok na przyjęciu, w restauracji lub barze. Płomienie migoczą w ciepłej pomarańczy, przyjaznej żółci, chłodniejszym błękicie lub wielokolorowej kombinacji, aby stworzyć niezwykłą atmosferę i nadać pomieszczeniu osobisty charakter. Kominek STYLUS™ CARA jest jednym z większych ściennych kominków elektrycznych posiada 150 cm szerokości, pozwala ogrzać pomieszczenia o powierzchni do 25 m², posiada dwa ustawienia mocy grzewczej: 750 W i 1500 W, regulowana intensywność i wysokość płomienia oraz szybkość, Wygodne sterowanie termostatem umożliwia wybór spośród 10 ustawień w zakresie od 18 °C do 27°C. Jest wyposażony w oświetlenie otoczenia z dwoma ustawieniami koloru i czterema ustawieniami jasności i posiada dwa porty USB do ładowania ze wskaźnikami ładowania. Posiada podświetlenie z 4 ustawieniami jasności i 6 ustawieniami i cyklami kolorów. Dekoracja z drewna dryfującego (gałęzie + granulat dekoracyjny) jest w komplecie.Seria STYLUS™ STEINFELD to stylowy i elegancki kominek, który występuje w stylizacji kredensu lub regału dzięki zastosowanej lakierowanej ramie w kolorze orzechowego brązu. Relaksującą aurę płomieni i efektów świetlnych można najlepiej podziwiać na wolnej ścianie o szerokości od 170 do 230 centymetrów. Rewelacyjnie sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni ale przyciągnie również wzrok na przyjęciu, w restauracji lub barze. Płomienie migoczą w ciepłej pomarańczy, przyjaznej żółci, chłodniejszym błękicie lub wielokolorowej kombinacji, aby stworzyć niezwykłą atmosferę i nadać pomieszczeniu osobisty charakter. Posiada dwa ustawienia mocy grzewczej: 750 W i 1500 W, pozwala ogrzać pomieszczenia o powierzchni do 25 m². Jest wyposażony w oświetlenie otoczenia z dwoma ustawieniami koloru i czterema ustawieniami jasności i posiada dwa porty USB do ładowania ze wskaźnikami ładowania. Posiada podświetlenie z 4 ustawieniami jasności i 6 ustawieniami i cyklami kolorów. Dekoracja z drewna dryfującego (gałęzie + granulat dekoracyjny) jest w komplecie, ciemne kryształki dostępne w ofercie akcesoriów. Kominek STYLUS™ STEINFELD jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie (nie wpuszczany).
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło