Maty pod grilla Broil King® - Twoja podłoga Ci podziękuje

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 35

Jeżeli posiadasz w swoim ogrodzie grilla gazowego oraz kamienną, bądź drewnianą posadzkę to wiesz z jakim wysiłkiem wiąże się pozbycie się z niej plam tłuszczu.

Świetnym rozwiązaniem na ten problem są maty pod grilla, o których więcej dowiecie się w tym artykule.


Mata pod grilla to dość niepozorne, lecz bardzo przydatne akcesorium.

Jeśli posiadasz grilla Broil King® to wiesz, że nie ma co obawiać się tłuszczu spod grilla, gdyż są one odpowiednio skonstruowane, aby do takich sytuacji nigdy nie doszło.

Co jednak z przenoszeniem potraw i akcesoriów w okolicy grilla? Praktycznie nikt nie przeciera co chwilę swoich szczypiec i łopatki z tłuszczu, aby bezpiecznie móc odłożyć je na bok - i tu właśnie do akcji wkraczają maty pod grilla, które skutecznie zatrzymają skapujące soki i tłuszcze przed uderzeniem bezpośrednio na ogrodowy taras.

Firma Broil King® ma w swoim asortymencie 2 propozycje takich mat:

990610 / 990611 - Mata pod grilla Premium Broil King

Mata pod grilla Broil King® to najbardziej polecana mata pod grilla, która znajduje się w asortymencie tego kanadyjskiego producenta.

Wykonana jest ona z tworzywa sztucznego, które zapewnia jej odporność na uszkodzenia mechaniczne więc nie przetniesz jej podczas przejeżdżania grillem, a dodatkowo jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu - wystarczy woda, detergent i chęci, aby twoja mata wyglądała jak nowa.

Mata, dzięki swoim sporym rozmiarom (180 x 90 cm) spokojnie zabezpieczy nie tylko przestrzeń pod grillem, ale także spory kawałek poza nim będzie pasowała ona również nawet do największych modeli firmy Broill King® takich jak Regal™, czy Imperial™. Spory rozmiar umożliwia przenoszenie tłustych potraw z grilla, na półkę i z półki na grilla bez ryzyka poplamienia posadzki.

Na powierzchni maty możesz zauważyć fakturę przypominającą stalową płytę, lecz nie jest to zabieg wyłącznie kosmetyczny.

Ryflowania wraz z powłoką antypoślizgową zabezpieczą cię przed poślizgnięciem się na mokrej macie - jest to świetne rozwiązanie jeśli nie jesteś mistrzem łyżwiarstwa, a chciałbyś pogrillować sobie podczas deszczu.

Maty występują aktualnie w dwóch wersjach kolorystycznych: Czarnej z białym logiem, oraz srebrnej z czarnym logiem.

Firma Broil King zaleca, aby co jakiś czas zdjąć matę z podłogi, aby ta mogła odrobinę "pooddychać', dzięki czemu unikniesz nadmiaru wilgoci gromadzącego się pod matą.

72596 - Mata pod grilla Grill Pro

Firma Broil King posiada również swoją "podmarkę", którą jest Grill Pro®.

Jest to bardziej budżetowa marka, lecz nie oznacza to, że akcesoria z pod jej logotypu są słabej jakości - wręcz przeciwnie.

Przykładem na to może być mata pod grilla, która znajduje się w ofercie Grill Pro®.

Mata ma wymiary 112 x 76 cm i wykonana została z tworzywa sztucznego, które świetnie zabezpiecza podłoże przed zabrudzeniem, a także uniemożliwia ślizganie się po nim maty.

Propozycja od Grill Pro® to fajna propozycja dla osób posiadających mniejsze grille, lub zwyczajnie szukające czegoś tańszego.

O jakość mat nie musicie się martwić, ponieważ objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Przy wyborze akcesoriów warto przemyśleć również dobranie odpowiedniego zabezpieczenia podłoża pod swojego grilla - szczególnie gdy posiadasz kostkę lub drewnianą podłogę.


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło