Najprzydatniejsze akcesoria do grilli gazowych Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 198

Zakup grilla to nie wszystko. Aby w pełni cieszyć się z nowego nabytku zalecamy zakup akcesoriów, dzięki którym w pełni wykorzystasz jego możliwości oraz odpowiednio o niego zadbasz.Pierwszym takim produktem jest pokrowiec wykonany z wytrzymałych materiałów.

Firma Broil King® wykonuje swoje pokrowce z bardzo wytrzymałych materiałów co oznacza, że mogą być one użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia i zniszczenia. Dzięki odporności na działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz, opady deszczu czy też śniegu doskonale zabezpieczy grilla wystawionego na niesprzyjające warunki pogodowe. 

Pokrowce firmy Broil King® występują w dwóch wariantach - SELECT oraz PREMIUM.

- Seria SELECT została wykonana z bardzo odpornej tkaniny poliestrowej 500x300D, która świetnie zabezpieczy grilla przed deszczem, śniegiem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Dowodem na ich wytrzymałość może być oferowana przez producenta aż 3-letnia gwarancja na pokrowce SELECT.

- Seria PREMIUM to pokrowce wykonane z poliestrowej tkaniny 900x900D i wzmocnione dodatkowo mocnymi niebieskimi nićmi.

Lepsze wykonanie pokrowca pozwala na przechowywanie przykrytego nim grilla na zewnątrz przez cały rok bez problemów z przemakaniem pokrowca, a także zwiększa okres gwarancyjny do 5-ciu lat.

Na dole pokrowca znajdują się otwory wentylacyjne mocno poprawiające cyrkulację powietrza.

Oferowane przez firmę Broil King® pokrowce zostały wyposażone w rzepy, przez co akcesorium pozostaje na swoim miejscu nawet pod wpływem silnych wiatrów. Wybrane modele posiadają również gumowe uchwyty ułatwiające zakładanie i zdejmowanie pokrowca oraz system zapięć Hook-and-Loop™, dzięki któremu pokrowiec będzie przylegał idealnie.

Właściwą decyzją będzie również zakup szczypiec, szczotki i łopatki. Zarówno pojedyncze jak i pełne zestawy ułatwią przyrządzenie mięsa czy warzyw.

Firma Broil King® posiada w zanadrzu zestawy z serii IMPERIAL™, BARON™ oraz PORTA-CHEF™, a każdy z nich znacząco się od siebie różni.

Zestaw Imperial™ to zestaw akcesoriów najwyższej jakości.

Akcesoria Imperial™ zostały wykonane z grubej stali szlachetnej co stanowi wyznacznik jakości i wytrzymałości.

W skład zestawu wchodzą: Szczotka Imperial™ z wymienną głowicą, Łopatka Imperial™, Szczypce Imperial™ oraz Pędzelek do smarowania potraw Imperial™.

Zestaw Baron™ to młodszy brat wersji Imperial™.

Akcesoria Baron™ będą idealne dla osób, które nie potrzebują jakości akcesoriów Imperial™, a chcą trochę zaoszczędzić.

W skład zestawu wchodzą: Szczotka Baron™ z wymienną głowicąŁopatka Baron™Szczypce Baron™ oraz Pędzelek do smarowania potraw Baron™.

Ostatnim z trójcy jest zestaw Porta-Chef™.

Jakością wykonania przypomina on zestaw Baron™, a więc możecie spodziewać się akcesoriów, które z łatwością podołają próbie czasu.

Największą różnicą jest jednak skład zestawu, na który składają się:

Deska do krojenia wraz z pojemnikiem, Stalowy nóż, Łopatka Porta-Chef™, Szczypce Porta-Chef™, Szczotka ze stalowym włosiem Porta-Chef™ oraz Pędzelek do smarowania potraw Porta-Chef™.

Na trwałość tych zestawów ma wpływ zastosowanie sporej grubości stali nierdzewnej lub szlachetnej, uchwyty o ergonomicznym i komfortowym dla użytkownika kształcie. W przypadku szczotek jest kilka typów do wyboru a także wersji – szerokie, nylonowe, wykonane z drewna czy z wykorzystaniem włosia z palmy, co pozwoli bardzo dokładnie wyczyścić wszelkie zabrudzenia wewnątrz grilla, a więcej o nich dowiecie się z TEGO artykułu.

Zakup płyty żeliwnej zdecydowanie zwiększy możliwości wykorzystania grilla. Dzięki porcelanowej powłoce możliwe jest przygotowanie potraw na całej powierzchni tego produktu a grillowanie na każdej ze stron pozwoli na przygotowanie praktycznie każdej potrawy – różnych rodzajów mięsa czy warzyw, ale także smażenia jajek, naleśników czy tworzenia wielu innych potraw.  

Z kolei dla osób chcących w bardzo efektowny sposób przyrządzić jak i potem eksponować na stole swoje potrawy musicie zaopatrzyć się w stojaki i kosze, które są dostępne w ramach serii produktów Broil King Premium. Wśród naszych propozycji są opcje dedykowane do wyeksponowania różnego rodzaju mięs, w tym chociażby żeberek, pieczeni, kurczaka ale także szaszłyków, ułatwiających również ich grillowanie w tym brytfanny czy woki wykonane z żeliwa oraz stali szlachetnej.  

Są one nie tylko estetyczne ale także praktyczne. W przypadku zastosowania brytfann warto zwrócić uwagę, że ich budowa sprawia, iż soki wydostające się z potraw są zatrzymywane, dzięki czemu jedzenie nie traci swojego niepowtarzalnego aromatu.

 Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło