Rękawice do grillowania Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 31

Pewnie każdemu zdarzyło się kiedyś poparzyć, niezbyt przyjemna sprawa, prawda? Nam również się to zdarzało i to częściej niż mamy odwagę przyznać. Testowaliśmy mnóstwo rękawic lecz problem całkowicie skończył się w momencie wypuszczenia na rynek przez firmę Broil King® rękawic dedykowanych specjalnie dla miłośników grillowania.

W tym artykule opiszemy rękawice kanadyjskiej marki Broil King®.

Rękawice do grillowania to podstawowe akcesorium, które w swoim inwentarzu powinien mieć każdy grillujący.

Jednak nie każda rękawica da sobie radę z czynnościami wykonywanymi często podczas grillowania.

Długo szukaliśmy czegoś dobrego - jedne były za krótkie i łatwo było o poparzenie przedramienia, drugie znów zbyt cienkie i o podnoszeniu żeliwnej brytfanny z żeberkami nie było mowy.

Wybawieniem okazały się dwa rodzaje rękawic od firmy Broil King®, które spełniły praktycznie wszystkie nasze oczekiwania i aż do dzisiaj nie potrafimy się z nimi rozstać.

60974 - Rękawica do grillowania Broil King®

Najpopularniejsza i najbardziej uniwersalna rękawica od marki Broil King®.

Wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na temperatury materiału, który spokojnie wytrzyma wysokie temperatury woków, czy brytfanny z grilla gazowego.

Rękawica posiada pięć palców, dzięki czemu operowanie akcesoriami takimi jak szczypce, łopatki czy nawet sondami do termometrów nie sprawi Ci żadnych trudności.

Wewnątrz rękawicy znajduje się dodatkowa warstwa mająca na celu zabezpieczenie twoich rąk przed bardzo wysokimi temperaturami i umożliwi podnoszenie gorących brytfann bez ryzyka poparzenia.

Aby zwiększyć pewność chwytu w tak grubych rękawicach firma Broil King pokryła obie strony rękawice niebieskim silikonem, którego wzór przypomina kratkę pojawiającą się na dobrze przyrządzonym steku i utrudni wyślizgnięcie się wszelkich akcesoriów.

Rozmiar rękawicy jest uniwersalny, bez podziału na lewą i prawą rękę.

60528 - Rękawice skórzane Broil King®

Jest to alternatywna propozycja dla osób szukających jeszcze większej ochrony przed temperaturą.

Pięciopalczaste rękawice zostały wykonane z wytrzymałej naturalnej skóry wyłożonej od wewnątrz miłym w dotyku materiałem zapewniającym dodatkową ochronę dla twoich dłoni.

Zostały one wykończone stylowymi niebieskimi akcentami, które z pewnością przykują uwagę gości.

Z opisu może wynikać, że będą one bardzo sztywne, lecz w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Naturalna skóra, z której wykonane są rękawice szybko dopasowuje się do dłoni zapewniając komfort użytkowania.

Plusem tego rozwiązanie jest również fakt, że w zestawie znajdują się dwie rękawice o uniwersalnym rozmiarze.

Rękawice do grillowania to akcesorium, które prędzej czy później znajdzie się w schowku każdego miłośnika grillowania i ważne jest ich odpowiednie dobranie. Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwoli Ci na dopasowanie czegoś idealnie pod swoje potrzeby.Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło