Skrzynki wędzarnicze Broil King® - Jaką wybrać?

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 99

Jeśli kiedykolwiek mieliście okazje skosztować potrawy przygotowanej z pomocą pelletu, lub zrębków wędzarniczych to z pewnością było to jedne z lepszych wrażeń smakowych. Jeśli natomiast jeszcze nie mieliście takiej okazji to najwyższy czas spróbować!

Firma Broil King® przygotowała dla Was trzy ciekawe propozycje:


Skrzynka do wędzenia Broil King® 60185

Pierwsza i najprostsza w swojej konstrukcji propozycja to skrzynka wędzarnicza Broil King®.

Została ona wykonana z grubej stali szlachetnej, która umożliwi jej długie przesiadywanie na aromatyzerach Flav-R-Wave™ podczas grillowania.

Skrzynka posiada uchwyty ułatwiające jej przeniesienie oraz pokrywę, dzięki której błyskawicznie wymienisz znajdujące się w jej wnętrzu zrębki lub pellet.

Wymiary tej skrzynki to 33,5 cm x 8,5 cm x 4,5 cm co czyni ją wyjątkowo kompaktową.


Stalowa skrzynka do wędzenia Broil King® 60190

Jeśli standardowa skrzynka wędzarnicza to dla Ciebie za mało to mamy coś idealnego!

Prawdziwy lider jeśli chodzi o skrzynki wędzarnicze, czyli stalowa skrzynka do wędzenia Broil King®.

Skrzynka ta jest udoskonaloną wersją tej wspominanej wcześniej z wieloma udogodnieniami.

Stal szlachetna, z której została ona wykonana jest grubsza co znacznie zwiększa ilość utrzymywanego w niej ciepła, a pokrywka posiada teraz możliwość regulacji poziomu zadymienia, która może się przydać podczas realizowania bardziej złożonych przepisów.

Uchwyty zostały wydłużone, a komora podzielona na dwie części, dzięki czemu będziecie mogli użyć dwóch różnych aromatów na jednej skrzynce oraz umożliwi to dodanie płynów t.j. wino czy piwo pszeniczne.

Konstrukcja skrzynki została stworzona w taki sposób, aby idealnie dopasowywała się ona do aromatyzerów Flav-R-Wave™ co czyni ją idealnym dopełnieniem systemu Do More™.


Skrzynka wędzarnicza na pellet Broil King® 60181

Chcesz używać głównie pelletu i chcesz zaoszczędzić przestrzeń pod aromatyzerami? Nie szukaj więc dalej!

Dedykowana do wędzenia przy użyciu pelletu skrzynka wędzarnicza na pellet Broil King® jest kompromisem pomiędzy dwoma wcześniejszymi wędzarkami.

Jest ona mała, co zwalnia miejsce pod rusztami na dodatkowe akcesoria Do More™, a jej kompatybilność z uchwytem wielofunkcyjnym pozwala na jej błyskawiczne wkładanie i wyjmowanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej skrzynki wędzarniczej to zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziemy coś idealnego!

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło