Termometr przewodowy GrillEye® MAX

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 68

Firma GrillEye® to eksperci w dziedzinie termometrów i pomiaru temperatury. W swoim inwentarzu posiadają już dwa termometry, lecz to trzeci z nich jest obiektem dzisiejszego artykułu.Temometr GrillEye® MAX to pierwszy tego typu termometr potrafiący odczytać temperaturę w zaledwie 2 sekundy z precyzją do +/- 0.1°C!

Wszystko to dzięki nowym sondom GrillEye® IRIS, które wchodzą w skład zestawu termometru GrillEye® MAX.

Sondy posiadają możliwość zamontowania ich na specjalnych metalowych klipsach, które pozwalają na precyzyjne odczytywanie temperatury otoczenia.

Skoro o sondach mówimy to warto wspomnieć o możliwości rozbudowy standardowych dwóch sond o aż 6 kolejnych dając nam całkowicie 8 sond, odczytujących temperaturę z różnych potraw.

A co powiecie na możliwość odczytania tych wszystkich danych z wygodnej aplikacji na systemy iOS oraz Android?

Już w poprzednich modelach istniała możliwość wykorzystania dedykowanej aplikacji GrillEye® do sprawdzenia temperatury swoich potraw, lecz niedawno została ona dodatkowo ulepszona i przemianowana na

GrillEye® Hyperion!

GrillEye® Hyperion jest banalnie prosta w użyciu. Dzięki wbudowanemu kreatorowi konfiguracji, który pomoże nawet najbardziej początkującym użytkownikom ustalić odpowiednie parametry dla swojej ulubionej potrawy.

Jednocześnie aplikacja GrillEye® Hyperion jest w pełni konfigurowalna dla pitmasterów, którzy chcą przejąć całkowitą kontrolę nad swoimi doznaniami kulinarnymi. Możesz zaplanować każdy krok każdego posiłku, a gdy znajdziesz idealną metodę przygotowania, to będziesz mógł ją powtórzyć dzięki funkcji zwanej "sesje".

"Sesje" zapisują dane o temperaturze i czasie przygotowania danej potrawy, tak aby można było odtworzyć przepis niemalże do perfekcji.

Termometr łączy się z telefonem za pomocą Wi-Fi dając praktycznie nieograniczony zasięg.

Jeśli jednak nie jesteś fanem aplikacji to żaden problem! Wyświetlacz termometru GrillEye® MAX posiada wszystkie potrzebne informacje, a dzięki jasnemu podświetleniu odczytasz je zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas nocnych grillowań.

To tylko wierzchołek góry możliwości nowego termometru od firmy GrillEye® - masz ochotę na więcej? Zapraszamy do naszego salonu, w którym spojrzysz termometrowi GrillEye® MAX prosto w oczy.Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło