Termometry cyfrowe Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 106

Do tej pory przedstawiliśmy Wam termometry od firm zaprzyjaźnionych z marka Broil King®, które również znajdują się w naszej ofercie.

Tym razem przyszła pora, aby pokazać wam termometry zaprojektowanie i wyprodukowane przez kanadyjską firmę Broil King®.Firma Broil King® znana jest na całym świecie z przywiązywania wagi do nawet najmniejszych szczegółów podczas projektowania swoich produktów.

Dosłownie każde akcesorium wydane pod nazwą Broil King® wykonane jest na najwyższym poziomie, i nie zmienia się to również w przypadku termometrów do pomiaru temperatury.

Każdy grill gazowy Broil King® został wyposażony w termometr Accu-Temp™, którego zadaniem jest precyzyjny pomiar temperatury panującej pod pokrywą, aby osoby grillujące mogły łatwiej przyrządzać swoje ulubione potrawy w oparciu o przepisy, w który zawarte są konkretne temperatury.

Im bardziej zagłębisz się w sztukę grillowania tym bardziej będziesz dostrzegał ogromne znaczenie precyzyjnego pomiaru i kontroli temperatury.

Pomiar temperatury otoczenia już masz z głowy przy zakupie grilla, ale aby dokładnie sprawdzić jaką temperaturę ma stek, na którego czekałeś w pracy przez cały dzień będziesz potrzebował lekkiej pomocy.

61935 - Termometr z dwiema sondami Broil King®

Termometr z dwiema sondami to flagowy termometr marki Broil King®.

Wyposażony jest w dwie precyzyjne sondy wykonane ze stali szlachetnej umożliwiające odczyt temperatur z dwóch różnych potraw w zakresie pracy od -50°C do 300°C. Sondy posiadają przewód o długości 1,2m.

Sondę możesz również wykorzystać do precyzyjniejszego pomiaru temperatury rusztu przy pomocy specjalnego klipsu.

Temperaturę odczytasz z podświetlanego ekranu LCD, który wskaże Ci zarówno temperaturę wewnętrzną, jak i stopień wysmażenia potrawy.

Jeśli jesteś osobą, która lubi jak wszystko chodzi jak w zegarku, to będziesz zadowolony z dodatkowej funkcjonalności termometru jaką jest wbudowany minutnik i możliwość ustawienia dowolnej temperatury docelowej.

61825 - Termometr do błyskawicznego pomiaru temperatury Broil King®

Idealna opcja dla osób, które nienawidzą przewodów, a mimo wszystko szukają czegoś bardziej budżetowego od profesjonalnych sond bezprzewodowych.

Element pomiarowy termometru obejmuje zakres temperatur od -50°C do aż 300°C, a został on wykonany ze stali szlachetnej, natomiast podświetlany wyświetlacz LCD został obudowany wytrzymałym tworzywem.

Proces pomiaru temperatury wygląda inaczej niż w przypadku zwykłych termometrów z sondami.

Aby zmierzyć temperaturę za pomocą tego termometru wystarczy, że wbijesz go w grillowaną potrawę, i naciśniesz przycisk na górze obudowy, a po chwili otrzymasz dokładną temperaturę wewnętrzną.

Jest to fajna opcja dla osób bardzo często grillujących za pomocą rożna obrotowego, ponieważ nie ograniczają cię przewody, które plątają się podczas korzystania z rożna obrotowego.

Grillowanie to czysta przyjemność, a dzięki przedstawionym dzisiaj termometrom oszczędzisz sobie czasu i nerwów, które straciłbyś na kontrolowanie temperatury na tzw. "oko".Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło