Zestaw rożna obrotowego Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 215

Najlepszym sposobem na grillowanie dużych potraw jest bezapelacyjnie grillowanie na rożnie. Potrawy przyrządzane na nim są soczyste i równomiernie wysmażone, a widok złocistego kurczaka po otwarciu pokrywy grilla to prawdziwa bajka.

Grillowanie za pomocą rożna to najlepszy sposób na przygotowanie dużych kawałków mięsa, czyli np. kurczaka lub kebabów.

Dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu nawet najcięższe kurczaki będą obracały się jednostajnie, przez co skórka będzie idealnie dopieczona, a Ciebie ominie ciągłe stanie przed grillem i kręcenie rożnem.

Nie każdy grill jest wyposażony w zestaw rożna, a posiadają go jedynie modele kończące się numerem 90, czyli np. Monarch™ 390 lub Baron™ S490.

Dodatkowo posiadają one dedykowany palnik rożna, który znajduje się bezpośrednio za grillowaną potrawą co pozwala na błyskawiczne zamknięcie soków i tłuszczy wewnątrz potrawy dzięki czemu będzie ona bardziej soczysta, a skórka stanie się chrupiąca jak nigdy przedtem.

Jeśli nie posiadasz grilla z dedykowanym zestawem rożna to nie wszystko stracone!

Firma Broil King® posiada w swoim asortymencie uniwersalny zestaw rożna, który pasuje do każdego grilla tego kanadyjskiego producenta z wyjątkiem modeli Gem™Porta-Chef™ oraz Royal™.

Zestaw ten pozwala na cieszenie się świetnie przyrządzonymi potrawami nawet na modelach, które nie posiadają go w standardzie, a w jego skład wchodzą:

- Silnik elektryczny o mocy 230V, który bez problemu napędzi cały zestaw.

- Stalowy pręt o długości 100,3 cm wraz z przedłużką zwiększającą jego długość do 115,5 cm.

- Komplet widelców do mięsa z czterema kolcami, dzięki któremu nie będziesz musiał używać sznurków, aby utrzymać kurczaka na rożnie.

- Zestaw uchwytów montażowych zawierający wszystkie wymagane elementy do zamontowania zestawu na kompatybilnych grillach.

- Przeciwwaga, która pomoże w ustabilizowaniu cięższych kawałków mięsa.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz czegoś więcej to mamy coś idealnego!

Broil King® pomyślał o gadżeciarzach i przygotował szereg akcesoriów do rożna, które znacznie zwiększają jego funkcjonalność.

Za pomocą kosza montowanego na pręt rożna przygotujesz mniejsze potrawy bez konieczności ręcznego ich obracania, a gdy przyjdzie pora na coś bardziej tłustego to stalowa brytfanna nada się idealnie na umieszczenie jej pod rożnem.

Mamy nadzieje, że po przeczytaniu tego artykułu poprawił Ci się apetyt i aż rwiesz się do przetestowania rożna w boju!Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło