Zestawy do grillowania Broil King®

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Ciekawostki W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 156

Dobre przyrządy do grillowania to bardzo ważna kwestia, która niestety jest dość często bagatelizowana przez posiadaczy grilli gazowych.

Tak jak mechanik potrzebuje dobrego zestawu narzędzi, tak osoby kochające grillowanie potrzebują dobrej jakości akcesoriów by w pełni móc cieszyć się grillowaniem swoich ulubionych potraw.


Dobór dobrej jakości akcesoriów do grillowania jest równie ważny, co dobranie odpowiedniego grilla.

Kiepskiej jakości szczotka niesie za sobą ryzyko trwałego uszkodzenia rusztu, który kilkukrotnie przekracza jej wartość, a łopatka z cienkiej stali wygnie się podczas pracy z cięższymi potrawami.

Firma Broil King® jest znana na całym świecie za wysoką jakość oferowanych przez nią produktów począwszy od grilli i akcesoriów, a na przyprawach i dodatkach kończąc.

Akcesoria tego kanadyjskiego producenta to pokaz najwyższej jakości wykonania, a każde z nich zostało przemyślane w taki sposób, aby ich używanie było przyjemnie i intuicyjnie, bo przecież nikt nie chciałby zastanawiać się nad działaniem akcesoriów, bardziej niż na grillowaniu.

Jeśli jesteś fanem zestawów to pewnie ucieszysz się z faktu ich istnienia w asortymencie firmy Broil King®. Zestawy do grillowania stanowią świetny pomysł na prezent dla najbliższych, a także są opłacalne dla użytku własnego, ponieważ jak powszechnie wiadomo - kupując w zestawie, kupujesz taniej.

64003 - Zestaw do grillowania Broil King® Baron™

Zacznijmy od najbardziej podstawowego zestawu do grillowania oferowanego przez firmę Broil King®.

Zestaw do grillowania Baron™ to 4-częściowy zestaw do grillowania zawierający najpotrzebniejsze przyrządy do grillowania.

Zestaw zawiera w sobie szczypce, szczotkę, łopatkę oraz pędzelek silikonowy, czyli akcesoria, których używa się podczas grillowania najczęściej.

Każde z nich zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na wygodne używanie ich podczas długich sesji grillowania.

Ergonomiczna rękojeść została wykonana z trwałego tworzywa i zakończona jest haczykiem, dzięki któremu zawiesisz zawartość zestawu zaraz przy kuchence bocznej.

Główny element każdego z akcesoriów został wykonany ze stali szlachetnej, co w połączeniu z odporną na temperatury rękojeścią umożliwia mycie akcesoriów w zmywarce.

Na koniec warto wspomnieć o szczotce, która wchodzi w skład zestawu Baron™. Głowica szczotki posiada silikonową osłonę przed chlapiącym tłuszczem, a włosie zostało wykonane z włókien palmy.

Palmowe włosie nie jest tak wytrzymałe jak stalowe, lecz mniejszą wytrzymałość wynagradza efektami podczas czyszczenia bardzo zabrudzonych grilli i możliwością wypalenia wypadniętego włosia.

64004 - Zestaw do grillowania Broil King® Imperial™

Zestaw Imperial™ to najbardziej zaawansowany zestaw akcesoriów do grillowania firmy Broil King®.

Akcesoria wchodzące w jego skład zostały dopracowane pod każdym możliwym względem gwarantując najwyższy komfort i efektywność podczas ich używania.

Szczypce, szczotka, łopatka oraz pędzelek zostały wykonane z grubej stali szlachetnej o wysokiej jakości, a rękojeść wykonano z bakelitu, który słynie ze swoich właściwości izolacyjnych umożliwiających korzystanie z zestawu na bardzo rozgrzanych grillach. Oczywiście nie zabrakło również funkcjonalności z poprzedniego zestawu - akcesoria nadają się do mycia w zmywarce, a gdy nie będą Ci one już potrzebne to zawiesisz je na specjalnych stalowych haczykach.

Każde z akcesoriów ma w sobie coś, co odróżnia je od zwykłych zestawów.

Szczotka posiada solidną wymienną głowicę wyposażoną we włosie z grubej stali szlachetnej, szczypce posiadają ząbki mające na celu zapewnienie stabilnego chwytu obracanej potrawy, a łopatka jest przystosowana do nawet najcięższych zadań i w bonusie posiada otwieracz do butelek.

Zestaw Imperial to świetna propozycja dla najbardziej wymagających miłośników grillowania, nie ma chyba rzeczy, z którymi sobie za ich pomocą nie poradzisz.

64001 - Zestaw do grillowania Broil King® Porta-Chef™

Zestaw Porta-Chef™ to idealna propozycja dla miłośników outdooru.

Zawiera on w sobie wszystko co będzie Ci potrzebne podczas grillowania poza domem.

W skład zestawu wchodzą akcesoria z zestawu do grillowania Baron™, a także pojemnik, który wykorzystasz do marynowania potraw, deska do krojenia oraz uniwersalny nóż.

Po skończonym grillowania brudne akcesoria schowasz do pojemnika, który zamkniesz deską do krojenia i specjalnymi zatrzaskami.

Całość jest na tyle kompaktowa (29 x 49 x 7 cm), że zmieści się idealnie pod ruszt w grillu Porta-Chef™, dzięki czemu zabierzesz ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy na raz.


Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło