Grille pelletowe Broil King® - Jak sprawić aby były jeszcze lepsze?

person Opublikowane przez: Sklep NaGrillu list W: Przepisy W dniu: comment Komentarze: 0 favorite Wejścia: 253

Grille pelletowe REGAL™ oraz CROWN™ od firmy Broil King® to fantastyczne urządzenia. Wytrzymałe, precyzyjne i niezawodne, a może być jeszcze lepiej!

Posiadasz grilla pelletowego firmy Broil King® i chciałbyś sprawić by stał się lepszy niż już jest? Nie ma problemu!

Do CROWN'ów i REGAL'i istnieją akcesoria, które znacznie zwiększają komfort użytkowania urządzenia.

Kółka obrotowe

Grille pelletowe nie należą do najlżejszych urządzeń.

Duża waga to oznaka dobrego wykonania, lecz gdy po zamknięciu sezonu schować swojego PELLET'a do garażu może ona utrudnić zadanie.

Właśnie dlatego firma Broil King® stworzyła zestaw kółek obrotowych, które możecie zamontować w miejsce nóżek swojego grilla.

Po ich montażu podnoszenie grilla będzie konieczne tylko i wyłącznie podczas pokonywania progów, schodów itd.

Posiadają one również blokadę skutecznie zatrzymującą grilla w ustalonej pozycji.

Nie będzie również konieczny ich demontaż - są wykonane w taki sposób, aby mogły zastąpić z powodzeniem fabrycznie montowane nóżki.

Przednia półka

Jeśli chodzi o przestrzeń przy grillu to im więcej tym lepiej - szczególnie jeśli chodzi o grille, które aż proszą się o przygotowanie czegoś większego.

Przykładem takich grilli są bez wątpienia grille pelletowe firmy Broil King®, a dodatkowe miejsce można uzyskać kupując półkę dedykowaną na front grilla.

Oprócz mnóstwa dodatkowego miejsca półka ma również do zaoferowania aż cztery haczyki, na których zmieścisz swoje ulubione akcesoria.

Po zakończonym grillowaniu możesz ją błyskawicznie złożyć dzięki składanym wspornikom, tak aby grill nie zajmował więcej miejsca niż powinien.

Akcesoria DO MORE™

Podobnie jak w przypadku grilli gazowych REGAL™ oraz CROWN™ ich pelletowe odpowiedniki również mogą zostać wyposażone w akcesoria wchodzące w skład systemu DO MORE™.

Płyta żeliwna, którą można wymienić za 2 kratki rusztu świetnie nada się do przygotowywania wszelkich potraw, które normalnie mogłyby wpaść pod ruszty.

Jeśli kochasz dania przygotowywane na głębokim naczyniu to dedykowany wok żeliwny będzie idealnym uzupełnieniem twojego PELLET'a.

To oczywiście nie wszystkie akcesoria związane z systemem DO MORE™, a więcej o nich możecie dowiedzieć się z TEGO artykułu.

Serdecznie polecamy wymienione powyżej akcesoria - to właśnie dzięki nim grille Broil King® PELLET mogą być jeszcze lepsze niż przedtem.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło